Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell démont idézni?

Hogyan kell démont idézni?

Figyelt kérdés

Lényegében csak anyit mondok hogy alkut akarok kötni.

A többit priviben ha tudni akarod miért,SZKEPTIKUSOK kíméljetek:)Olyanok válaszát várom akik már csináltak ilyet,mi lehet a következménye(veszélye).Többen legyünk,vagy egyedül is csinálhatom?Előre is kösz a normális segítő válaszokat.Utólag nem vagyok elme beteg.



2013. júl. 30. 20:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
A Sátánistákat megvédi a Sátánunk és a Démonjai. Te kívül álló vagy. Nem tartóm jó ötletnek. Démonok elfoglaltak (nem érnek rá ilyenekre)segítenek az embereknek akik ezt a vallást választották és beavattak. A Sátán és a Démonok istenek, fölöttünk állnak , ne merészelj velük ujjat húzni mert meg bánod. Tisztelet tudoan kell bánni velük, megértik ha félsz tölük (ha új vagy a vallásban és igen megértőek tudnak lenni)Meglehet őket idézni pecsét se árt hozzá :D [link] Itt ez az oldal, NE CSAK EGY BEJEGYZÉST OLVASS EL többet is ... vagy megbánod... Szép napot! ^_^ :)
2013. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Oh igen, még valami... Ha alkut kötsz egy Démonnal AJÁNDÉKOT KELL NEKI ADNI, (sajnálom nem ajándékot de most nem jut eszembe a szó... -_-) TISZTELET TUDOAN BESZÉLJ VELE Ő FELETTED ÁLL.Utalják a köröket ne hogy körbe rajzold magadat... A segítségért ajánlj föl valami, egyezzetek meg valamiben. Ez Démontől függő, hogy miben. Remélem segítettem és ha márt megcsináltad írj privátba hogy mi volt! :D
2013. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Utolsó elégg jártasos vagy ebben a témában ahogy észre veszem de mondok valamit mit szólsz ahoz hogy keresztény vagyok de viszont útálom Istent?már jobban a sátánizmushoz kötődök mint a kereszténységhez csak anyi hogy nem voltam semmijen sátánista szektában vagy avatam/avatak fel.Rendszeresen imátkozok sátánhoz meditáció segítségével.
2013. aug. 5. 20:45
 14/38 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jártas benne (talán egy kicsit), de van egy oldal ahol szoktam olvasgatni ilyeneket (tapasztalatok,+ a leírtak) és ebből mindent ki lehet következtetni. Mi célból akarsz démont idézni? Jól meggondoltad? Mit ajánlasz fel neki? Milyen módszerrel akarod hívni őt? Nem tudom mennyi idő vagy, én még elég fiatal... De ha nem szereted istent (Jézust) azt megértem ^_^ Akkor hogy-hogy keresztény vagy? Miért nem állsz át a Sátánhoz, ha nincs a életed, lelked a kezébe nem igazán hallgat meg, inkább arra a szánja az idejét aki márt csatlakozott hozzá. De gondolom a kívül állókra is fordít egy kis időt. Amugy ő nem erőltet bele semmibe sem! ^^ Én hiszek benne.
2013. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Hát úgy lettem Keresztény hogy mikor megszülettem a szüleim meg kereszteltek és akaratom ellenére áldoznom is kellet(elég sajnos).Hogyan csatlakozhatnák Sátánhoz?Mert nekem fogalmam sincs hogy hogyan állhatnák az ő oldalára mert már nagyon szeretnék,miért utálom Jézust?mert láttam dolgokat hogy a keresztények miket müveltek emberekel,nagyából ojan környezetben nőtem fel.Hogyan idézném meg a kívánt démont?fogalmam sincs neten keresgetem de csak hülyeségekre akadtam rá.Tudnál nekem segíteni az idézésben,vagyis jobban mondva hogy csinálhatnám meg vagy egy hasznos oldalt ahol le vannak az ijen dolgok írva?Várom a további válaszaidat ha akarod privát üziben fel vehesük a kapcsolatott.
2013. aug. 6. 21:34
 16/38 anonim ***** válasza:
Privátba inkább, sajnos sok ember elítéli a máshogy gondolkozókat...
2013. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Ria-chan, nekem is írhatnál pár dolgot ezzel kapcsolatban, mert engem is nagyon érdekel a téma..
2013. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Keresel egy idézetet egy démontól, ctrl+c ctrl+v segítségével lemásolod, és két idézőjel közé teszed.


Pl.: "Légió a nevem, mert sokan vagyunk." (Biblia, Márk evangéliuma 5)

2013. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Bibliából ne merjen semmilyen szöveget idézni senki mert meg járja...
2013. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
Szólsz az anyósomnak
2013. aug. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!