Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Jó vagyok vagy rossz?

Jó vagyok vagy rossz?

Figyelt kérdés
Meghalt a mamám, minden csalásdtag szomorú és sír, én pedig nem. Nem érzem át a fájdalmukat, mert szerintem nem halt meg, csak a teste. Ezért furán érzem magam.

2013. ápr. 10. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
attól függ, hogy hány éves vagy, mindenesetre ez nagyon felnőtt és okos felfogás, papámmal is így volt, igaz... hogy őt kinem álhattam, nem vagy rossz :)
2013. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Am. 20 vagyok. (Te lány vagy?, bocsi,ha téves- néha kicsit természetfelettinek érzem magam) :)
2013. ápr. 10. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
14 xd de én is voltam már úgy, hogy úgy éreztem magamat, hogy más vagyok alapbol nincs sok barátom, és valahogy minden ember kikerül... elég rossz :c
2013. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is hasonló vagyok!
2013. ápr. 10. 21:18
 5/7 Antimod ***** válasza:
100%

Szia,


először is részvétem, akár szükségét érzed, akár nem.

Senki sem természetfeletti, senki sem természetfelettibb, mint a másik ember - legfeljebb némileg tudatosabb. Érdekes módon én is így voltam a már elhunyt szeretteimnél: alig-alig sirattam meg őket. Tény, hogy nagyon hiányoznak, volt, amelyiküket alig ismerhettem meg, máris eltávoztak, pedig azok alapján, amiket meséltek róluk, nagyon szívesen elbeszélgetnék velük. Nem vagy sem jó, sem rossz, valahol mélyen benned van ez a tudás, az élet folytonosságáról való mély meggyőződés.

Amúgy - ne kövezzetek meg - , de mások halálánál többnyire a saját veszteségünket siratjuk, a saját felépített, és hirtelen kútba esett jövőképünket, még akkor is, ha tényleg azt gondolja valaki, hogy az illetőnek, akit gyászol, valóban nincs tovább.

2013. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még nem gondolkoztam ezen, de lehet benne valami.
2013. ápr. 11. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ezért miért lennél az !!Mindenki máskép gyászól és még az sem biztos hogy te se fogod megsiratni mikor az én nagyim meghalt bennem csak rá két héttel tudatosúlt hogy mi is történt és egyszer csak elkezdtem zokogni. Szóval még késöbb rád is rád törhet a sírhatnék
2013. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!