Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek Létezik olyan...

Roselyyka kérdése:

Szerintetek Létezik olyan hogy egy szellem beleszeret egy emberbe?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen természet feletti lény... Nem tapasztaltam ilyet mielött félreértenétek XD Csak megfordult a fejembe hogy vajon szellemek vagy más természet feletti lények vajon tudnak-e szerelmesek lenni vagy esetleg szeretni egy embert. Létszi csak az válaszoljon aki nem hülyéskedi el a kérdésemet és nem idétlen válaszokat ad. Köszönöm! :)
2013. márc. 19. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mesékben. Ha léteznek is, teljesen máshogy gondolkodnak. Szép történet, ami sok film és könyv alapul, de ha léteznek is, nem úgy gondolkodnak, mint az emberek. Amúgy meg szívesen járnál Slendemannal?
2013. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ki az a Slendemann? és mért gondolkodnak szerinted másképp? mert pl egy szellem az lehet egy emberi lélek is :O
2013. márc. 19. 21:51
 3/16 anonim ***** válasza:
A filmből vetted,amiben a csaj kómába van?
2013. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudom milyen filmről bezséltek meg hogy ki az a sladermann vagymi de engem scak a válasz érdekel :P :)
2013. márc. 19. 22:10
 5/16 anonim ***** válasza:

hát sztem nem. mert hát gondoljuk csak végig:

-Egy halottról van szó

-Nincs teste

-Általában még csak nem is látni őket.

2013. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen biztos. feltéve, hogy vannak szellemek. emberek is bele tudnak szeretni bármibe, akár tárgyakba is. szóval biztos létezik egy szellem, akinek meg ez a perverziója.
2013. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, az nem lehetséges.
2013. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a címe,most nem ugrik be!
2013. márc. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Filmekben és Sims 3-ban igen. Amúgy nem.
2013. márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen! Tudom, hogy sok szkeptikus nézegeti ezt a témakört (de minek?). Nővérem osztálytársával történt meg ez. Valójában nem is beleszeretett csak nagyon magáénak akarta. A saját kezével irt neki leveleket stb... Mint említettem a nővéremék is csak kinevették a lány. Ő egy nagyszájú menő csajnak számított amíg nem történt meg vele ez az esett. Ma már egy visszahúzódó csendes lány... Egyszer órán ültek amikor a lány elkezdett íni egy levelet visszafelé. Sírt, hogy nem tudja abbahagyni és mindig ezt történik vele. Nos ezek alapján gondolkodj el rajta...
2013. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!