Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most hunyt el gyermekeim...

Maryann36 kérdése:

Most hunyt el gyermekeim apja. Nagyon szeretnék még utoljára beszélni vele! Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Gyermekeim apja eltávozott közülünk. Igaz hogy nem éltünk együtt, igy nem voltam mellette. Úgy érzem viszont hogy mindenképp beszélnem kell vele. Ha megadatik hogy médiumon keresztül akkor az nagyon jó lenne! Lehetséges lenne? Vagy várjam meg mig eljön az időm nekem is?! Iszonyú a fájdalom amiért nem tudtam elbúcsúzni tőle és a gyerekek sem.

#szellem #szellemidézés. Halottlátás
2013. márc. 19. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Búcsúzz el tőle gondolatban és ne médiumokat keress. Azok sok pénzért hazudnak neked valamit. A halottakkal nem lehet már beszélni.
2013. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

ez már benned marad örökre, nehéz, de együtt kell élned vele


ha megnyugtat keress egy médiumot és jó pénzért azt hazudja amit szeretnél hallani

2013. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyújts gyertyát és búcsúzz el tőle, mondj el mindent amit szeretnél, majd küldd el őt a fénybe. Fölösleges médium, ha van túlvilág, akkor ennyi bőven elég.

Talán még jeleket is kapsz, én kaptam a bátyámtól.

2013. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem viszont hogy mindenképp beszélnem kell vele"


A gyerekek ilyen szellemben vannak nevelve?

2013. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat. Azoknak akik nevetnek a válaszom. Nem nem ilyen szellemben vannak nevelve. Én sem gondoltam hogy ilyen eszembe jut egyáltalán. A másik. Mig élt akkor sem kértem és kaptam gyerektartást mivel nem volt olyan helyzetben. Ez elég gusztustalan volt. De lehet hogy mindenki magából indul ki.
2013. márc. 20. 08:02
 6/14 anonim ***** válasza:
3-ik,leírnád milyen jeleket kaptál a bátyádtól?
2013. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes fényjelenség volt, sok kis apró ovális alakú kívül lila, belül zöld színű buborékszerűségek jöttek felém, előszőr csodálkozva néztem, de egyre több lett és megijedtem, akkor azt mondtam, hogy kérlek hagyd abba, mert félek, És ezek a kis fények egybe olvadtak, egy hatalmas szintén belül zöld, kívül lila gömb lassan kiment az ablakon és eltűnt a fák között.
2013. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
A másik jel a temetésen volt, az urnán levő fehér lepelen megjelent egy régi fényképünk, amin ketten voltunk, de csak én láttam, a temetésen levő rokonok nem. Tisztán láttam és nem vagyok őrült. :-))))
2013. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen enged el őt. Menj be a hálószobátokba nyújts egy fehér gyertyát. Mondj el neki minden amit szeretnél majd mondd az hogy: "Most elengedlek."

Sok ember kéri a szeretteit, hogy maradjanak és segítsenek.. de ő így soha nem fogja megtalálni a békét. Ő is veled akar maradni... de van neki már egy jobb hely ami várja. Segítsd át őt!

2013. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem szeretném itt tartani, mert belül tudom, hogy nem helyes. Csak iszonyú nehéz! Remélem azért én is kapok valami, jelet legalább, hogy jó helyen van, és minden rendben.
2013. márc. 22. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!