Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek miért, hogyan, mi?

Szerintetek miért, hogyan, mi?

Figyelt kérdés
Volt egy cicám, nem volt semmi baja, egyszer álmomban láttam ahogy odajön hozzám én megsimogattam (nem értem hogyan került az álmomba, nem volt köze hozzá) és eltűnt. reggel apám közölte velem hogy halottan találta, mondtam hogy tudom... Eljött elköszönni? Veletek történt hasonló? (nagyon kötődött hozzám a cica mivel vak volt és nagyon sokat voltam vele, cipeltem meg minden 2 éves volt) Bocsi hogy hosszú lett.

2013. márc. 16. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Anti válasza:
mert tényleg odament hozzád elköszönni
2013. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyan halt meg a cicád,beteg volt?:(Alig tudom elhinni,hogy vannak ilyen dolgok,de tényleg így van
2013. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen szerintem de nem volt előjele... csak véres volt a szája
2013. márc. 16. 22:12
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy vért is hányt :(
2013. márc. 16. 22:12
 6/8 A kérdező kommentje:
amikor hozzáértem olyan furi érzés volt, ilyet még soha nem éreztem, olyan hideg volt, de nem olyan hideg mint a "földi" hideg. eléggé különös volt. kicsit beparáztam. de tudom hogy itt van valahol, és nem félek tőle. tudom hogy nem bántana, és miután meghalok megint találkozhatok vele...
2013. márc. 17. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
De aranyos, hogy elköszönt :) Biztos nagyon szeretett téged :)
2013. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez megható történet:( sajnálom a cicádat.Szerintem lámodban köszönt el tőled.Amíg te aludtál a cicád meghalt.
2013. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!