Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? Mik ezek a hangok?

Miért van ez? Mik ezek a hangok?

Figyelt kérdés

Helló!

Ma este hazafele jöttem iskolából,és a házunk előtt megálltam,mert olyan érzés fogott el mintha hátam mögött állna valaki!Gyorsan hátraütöttem tiszta erőmből,de csak pördültem egy nagyot.Senki sem állt mögöttem.Mikor kinyitottam az ajtót,egy halk sussogást halottam,ami azért fura mert egyedül lakom kertes házbvan.Mikor felkapcsoltam a villanyt megint suttogást hallottam mögülem,és ekkor jutott eszembe a tükör belenéztem(tőlem jobbra volt),és egy fehér gömbféleséget láttam átsuhanni a bejárati ajtómom át!

Azóta minden villanyt égve hagyok és zene szól,mert máskülömben rosszul érzem magam.Most jön át barátnőm 23 fele,és azon gondolkodom hogy elmondjam e vagy csak simán vigyem el máshová?Féltem tőle,akár mi is volt az a fény!

Amit halottam és láttam mi lehetett?

(ÉRTELMES NEM HÜLYE VÁLASZOKAT VÁROK!)

23/F



2013. jan. 29. 21:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Gömbvillám nem lehetett?
2013. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Ne füvezzél, ember...))
2013. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

És gömbvillám hogy kerülne a házamba?

A hangokat,meg nemhinném hogy olyan szerkezetű statikus energia adta volna!

Egyébként a hang kissé emelt hangú kislányéhoz hasonlított ami kb 5mp-ig hallottam!

2013. jan. 29. 21:52
 4/24 A kérdező kommentje:

2.hozzászóló!

Eddig életembe nem nyúltam drogokhoz,csak ritkán alkholt fogyasztom(soproni),és azt is mértékkel!

2013. jan. 29. 21:53
 5/24 anonim válasza:

Szerintem egy bizonyos dologtól való félelmed legrosszabb megvalósítási képeit kézeled be, amit te sem tudsz, hogy mi az.

Kb ugyanígy voltam az ilyen esetekkel, míg rá nem jöttem hogy a pókoktól félek.

TIPP: Kezdd el a furcsa, nem minden napi, de néha közeli találkozásban részesített dolgokat szemügyre venni.

Ha nincs jobb hely az otthonodnál, akkor maradjatok ott, ne mondd el neki, mert pszichésen lehet, hogy ő is beképzelné.

A végső megoldás az orvos. :)

2013. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi a feltételezést,de nem nagyon félek! :)

Mindig is szerettem otthon maradni,és nyugiban TV-z ni.

Most kamerát állítottam az ajtó felé és egy hangrögzítőt,most olvastam egy oldalon hogy így is lehet bizonyítani hogy szellem van a lakásban.

2013. jan. 29. 22:03
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát most meg kell hogy ingassalak, mert azokkal nem biztos hogy tudod érzékelni az ilyen dolgokat.

Mit éreztél közben, milyen érzéseid voltak amikor ezek történtek?

Mit mondott a suttogás, honnan jött, nem hitted azt hogy betörő van a házba?

A hang hozzád beszélt, vagy csak úgy?

Ki lakott a házban előtte, meghalt ott valaki?

2013. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Mostanában nézted meg a paranormal activtyt?? :D
2013. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"És gömbvillám hogy kerülne a házamba?"

Bemehet nyitott ajtón, ablakon át, és ha valamihez hozzáér, szétégeti.


"Ma este hazafele jöttem iskolából,és a házunk előtt megálltam,mert olyan érzés fogott el mintha hátam mögött állna valaki!Gyorsan hátraütöttem tiszta erőmből,de csak pördültem egy nagyot."

És ha csak valaki, aki mögötted jött, lett volna ott, csak úgy lecsapod? És ha csak egy öregember, öregasszony lett volna csak ott? Kicsi használd már az eszed...

2013. jan. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem idiótának akarlak nézni, csak próbálok segíteni.


Én egyszer az utcán nagyon sokáig voltam úgy vele, hogy valaki jön mögöttem, hallottam a kabátja suhogását. Többször hátranéztem, de semmi. Legalább fél óra után jöttem csak rá, hogy a hátizsákom egyik lelógó szíja surlódott a kabátomhoz, és az adott egy teljesen szokatlan hangot.


De az is előfordul, hogy nagyon távoli hangokat vélünk egész közeli, halk hangoknak. Vagy olyan is volt, hogy folyamatos értelmetlen halk beszédet, susmogást hallottam, és nagy nehezen sikerült csak lokalizálni, hogy egy távolabbi ventillátor csapágyából származik a hang, és az agyam megtréfált.

:)

2013. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!