Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyan hangok jönnek a szobákbo...

Olyan hangok jönnek a szobákbol mintha valaki kopogna, de kertes házban lakunk, és nem kopogtathat senki a falon, akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Van amikor nincs itthon senki rajtam kívül... de már anyu is hallotta, de ő azt mondja, hogy bistos valami rágcsáló, ami szerintem nem tud így kopogni... de ő nem aggódik, mit tegyek?
2013. jan. 5. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogod a füled, és beméred a zaj forrásást. Ha nem is rágcsáló, egyszeűen lehet, hogy valami ütöget másvalamit, vagy a szél mozgat valamit stb. Egy házban akár a padlásról és egyéb helykről is könnyen terjedhet a zaj máshova. Az én szobám falán keresztül pl nagyon jól lehet hallani a harmadik szomszéd kutyájának ugatását, másik szobából már nem.
2013. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te se aggódj. Lehet egér, valamilyen madár, denevér a padláson. Nem kell ostobaságokban hinni.
2013. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
Én nem hiszek a szellemekben de azt sem mondom hogy nem léteznek én is csak azt tudom ajánlani mint a többiek keresd a zaj forrását :D
2013. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy csomó zajforrás lehet, ami ilyen hangot ad ki, semmi különös nincs az ilyesmiben:

- lehet egy madár, amelyik valamelyik gerendából próbál magának kicsalogatni egy kukacot,

- lehet egy padláson vakarózó macska (nálunk ha egy dobozra telepszik, és azon vakarózik, annak a sarka szokott kopogni),

- lehet a fűtés hatására hőtáguló és összehúzódó elemek (jellemzően a szalagparkett ad ki ilyen hangot, de szekrény, tévé, bármi, ami a hőtágulástól megfeszül),

- lehet patkány, ami fészekrakás közben egy félig kilazult fadarabbal próbálkozik,

- lehet egy száritókötél, amit a szél fúj, és a felfüggesztésénél oda-odakoppan, és még sorolhatnám a végtelenségig.


A mi házunk is igen aktív ilyen szempontból, sokáig hallottam dörömbölést, meg mindenféle megmagyarázhatatlan zajt, majd évek múlva kiderült, hogy telente a kóbor macskák a padlásunkon kerestek menedéket, és közben egerek után randalíroztak, vagy épp egymással harcoltak.:D


Gondolj arra, hogy mindig van egy logikus magyarázat a hangokra, csak még nem találtad meg a forrását.

2013. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metatron jósdája ***** válasza:
Lehet Poltergeist(kopogószellem)-jelenség is, főleg ha piszkos múltat rejtegetnek a falak.
2013. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!