Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a földönkívüli lényekb...

Ritual kérdése:

Hisztek a földönkívüli lényekben? Több faj létezéséről is tudok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 23:43
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Nagyon szépen köszönöm! Eszméletlen jól szórakoztam! Valaki egy fórumban megkérdezi magától, hogy mit tud! Ez óriási!!!

Ahogy olvastam utána a válaszokat: igen! Több faj létezéséről is tudsz... :)

2012. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe a következő hivatkozásokat:


[link]


[link]


Alaposan olvass el mindent. Ha kell, akár többször is. Ne higgy el mindent, de ne is bagatelizálj el komoly dolgokat. A károgókkal, a gúnyolódokkal meg ne foglalkozz.

2012. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Jimm válasza:
Na igen. Én is kitértem már rá,hogy "magadtól" kérdezel de az még nem is olyan nagy gond.:) 32-es kommentelő aki még kitér erre de mindketten gondoljuk persze hogy elírtad a kérdést. de tényleg szórakoztató na meg a válaszok :D eszméletlen a 13-as visz mindent számomra, ő egy zseni lehet :D úgy biztosít le egy létezést,hogy az megcáfolhatatlan! :D röviden: Vannak,mert nincsenek! :)
2012. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!