Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek van itt Magyarorsz...

Szerintetek van itt Magyarországon, a médiában, vagy a kormányban, aki földönkívüli alakváltó?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 12:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
sebeők jános elég gyanús:D
2012. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. ha a főld 10 vezető országába beépültek volna onnan már a kicsi magyarországgal nem is kell foglalkozni. De amugysincsenek sehol beépült főldőnkivüliek!
2012. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Annak az embernek egyszer majdnem neki mentem az utcán. Nagyon el volt varázsolva. Szerintem sem ebben a világban él. :)
2012. ápr. 3. 12:31
 4/27 A kérdező kommentje:

"De amugysincsenek sehol beépült főldőnkivüliek!"


Honnan tudsz ilyen biztos választ adni erre a kérdésre? A lehetőség megvan rá. Nem?

2012. ápr. 3. 12:32
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
nagyon egyszerű. ha élnének közöttünk földönkívüliek, akkor azon dolgoznának, hogy már előre pozitív gondolatokat gyártsunk feléjük, pl filmek hatására
2012. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"nagyon egyszerű. ha élnének közöttünk földönkívüliek, akkor azon dolgoznának, hogy már előre pozitív gondolatokat gyártsunk feléjük, pl filmek hatására"


Ebben a válaszban van valami, de én alakváltókról beszéltem. Mi van akkor, ha nem akarják soha, hogy rájöjjünk arra, hogy itt vannak. Akkor egyáltalán nem fontos számukra, hogy a gondolat, hogy van itt földönkívű, vagy egyáltalán, hogy van, kedves legyen nekünk.

2012. ápr. 3. 12:47
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
akkor nincs értelme a jelenlétüknek. minek dekkolnának itt, ha otthon is lehetnének ennyi erővel? az egyetlen cél az eljövetelük földi irányítása lehetne, de miért harcolnának ha békésen is fogadhatjuk őket, ha ezek jól végzik a dolgukat? oké, valószínűleg nem sok kárt tennénk bennük, de magunkat és a bolygót elpusztíthatjuk végső lehetőségként
2012. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Képzeld el, ha úgy tanulmányoznak minket, hogy tudod hogy figyelnek, vagy úgy hogy fogalmad sincs semmiről.

És a következő kérdést megelőzve, azért pont a médiába, és a kormányba épültek be, mert ezek azok a helyek, ahol a legtöbb információ átáramlik. A kormányban még közvélemény elé nem tárt ügyekbe is bepillantást nyerhetnek.

2012. ápr. 3. 13:06
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
akkor valószínűleg nem engednék, hogy ilyen pocsék legyen a gazdasági helyzet, hisz ez a "tanulmány" rovására menne
2012. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
megadom magam, te nyertél. :) és köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 3. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!