Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a földönkívüli lényekb...

Ritual kérdése:

Hisztek a földönkívüli lényekben? Több faj létezéséről is tudok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 23:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

"Meg van az információ, de nem mondhatom el, hogy honnan.

Próbáltak kommunikálni velük (Nasa), de nem tudtak, mivel nem beszéddel közlik egymásközött az információt! Ezeket ne úgy képzeljétek el mint az embereket!"


Jaj ne kezdjük már megint ezt a 404-es "jaj nem mondhatom el mert titkos,és megölnek" sztorit. Ez már lejárt lemez.


"Nagyon sok egyéni beszámolóról szóló könyv készült, nagyon régóta."


Ha én elolvasok 3-4 ilyen könyvet, utána pedig írok az olvasottak alapján egy könyvet, miközben semmi sem történt velem, azt is elhiszed?


"Nagyon sok olyan tárgy, van amit megvizsgáltak és nem földi eredetű volt. "

Akkor sorolj fel belőle párat, és illusztráld képpel kérlek. Kíváncsi vagyok ezekre a tárgyakra. És ki vizsgálta meg őket? És hol nyilatkozták h nem földi eredetű? Ha nem földi, akkor miből készültek, mire szolgálnak?

2012. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Van egy elég érdekes anyag, ami nem erről a földről származik...Mint az alufóla...csak ha összegyűröd akkor visszaáll az eredeti formájába!
2012. júl. 24. 19:53
 13/33 anonim válasza:
100%
A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.
2012. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
Az én tudomásom szerint Kínában van egy oszlop, ami 100%-os acél. Turista látványosság, szerintem a Neten rá lehet keresni. Emberi technológiával az oszlop anyagát ma még nem lehet előállítani. Egy másik ilyen rejtély Nagy-Britániában a Sotnehenge kő-építmény, amire a mai napig nem találtak magyarázatot. ( [link]
2012. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Everya válasza:

Hm... én nem mondom, hogy hiszek bennünk, de azt sem, hogy nem... Úgy vagyok vele, hogy miért ne? Hisz nagy az univerzum, bármi lehetséges:D de nem tudom, miért kell ezzel ennyire foglalkozni. Ha vannak is, úgysem fogunk velük találkozni:D

az meg, hogy a Földön vannak olyan anyagok, amik nem földi eredetűek... hallottatok már meteorit becsapódásról? :D Meg egyébként is, tuti, hogy nem földönkívüliektől származnak a számunkra idegen anyagok... Ezt egyszer valaki kitalálta, hogy kicsit izgisebb legyen az élet, ahogy a gabonakörökről is azt hitték az emberek, hogy űrlények csinálják... na puff, erre kiderül, hogy unatkozó emberek:D

2012. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Jimm válasza:

"A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk."


Ja mert ha kapcsolatba léptek volna akkor válna bizonytalanná.

2012. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
xD Ja, ez így van! :)
2012. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Jöttek érdekes válaszok, köszönöm!:)

Lineket elolvastam megint, pedig már ismertem!


Hatalmas az univerzum !

2012. júl. 25. 19:36
 19/33 anonim ***** válasza:

"Több faj létezéséről is tudok?"


Ezt te kérdezed ? :D

2012. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 lolek válasza:

a nagy számok törvénye alapján,akkor egy kis matematika.

a galaxisunkban van több milliárd csillag,és a jelenlegi csillagászok több milliárd galaxisról beszélnek.szinte kizárt hogy csak itt a földön legyen nem hogy élet,de értelmes élet is.azon lehet esetleg vitatkozni hogy voltak e már itt vagy jelenleg is ide járnak más bolygó lényei.

2012. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!