Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy tudományos elméletem...

Van egy tudományos elméletem hogy szellemek, miért hogyan keletkeznek. (? )

Figyelt kérdés

Én nem hiszek a szellemekben... Pedig láttam már érdekes megmagyarázhatatlan dolgokat. Lehet meredek lesz egy kicsit amit most írok és lehet bolondnak fogtok nézni. De leírom hátha valaki lát logikát abban amit írok.


Nos mind mondtam én nem hiszek az ilyen természet feletti lényekben mégis a természet produkál néha érdekes dolgokat. Ezt nagyon nehéz lesz leírnom úgy hogy laikus is megértse ,mégis az egyszerűségében rejlik ennek a jelenségnek a titka, Vannak akik látnak szellemeket ez tény és való,nem kérdőjelezem meg ezt a dolgot.. Ez szerintem egy (természeti jelenség mint a villámlás)

Keletkezése szerintem az idősíkok változása és összekócolódása.

Ezt most megpróbálom emberi nyelven leírni egy példával.

Találtak a tudósok olyan részecskét ami gyorsabban mozog a fénynél. Nálunk embereknél a fény a leggyorsabb dolog amivel mérni tudunk, aztán jön a matematika amivel számolgatni.. Tehát mikor nézel valamit ,akkor a tárgyról/személyről a szemedbe visszajutó fényt látod.


Na most jön a logikai csavar..

Ha egy fénysebességgel kilőtt űrhajót útra engednénk a világűrbe az mind addig látható lenne és létezne fizikailag míg át nem lépné a fénysebességet. Ezt idáig tudjátok követni remélem.. De ha átlépné a fény sebességét akkor lemaradna az űrhajó látványa és talán fizikai anyaga is a valós hajó helyétől.. ((olyasvalami a logika mint az hogy látunk az égen olyan csillagok fényét ami már rég elpusztult))

Hogy hogy jön ez ide??

Talán a természet is tud ilyet produkálni. Időzavar jön létre és ilyen szellemeket látunk amik még vagy már nem is léteznek.. Hogy hogy kerülnek ide?? Ezt nem tudom,,

Ez számomra a logikus magyarázat.. Remélem értitek a logikát? Mit gondoltok erről? Tudom kissé meredek de más logikus választ nem tudtam rá találni.



2012. ápr. 22. 14:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Utóbbi válaszadó vagyok. Csak hozzá fűzném, ("antianyag részecskéjű") fénynyaláb átlépheti elméletben az ("anyagi fényt")
2012. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!