Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy tudományos elméletem...

Van egy tudományos elméletem hogy szellemek, miért hogyan keletkeznek. (? )

Figyelt kérdés

Én nem hiszek a szellemekben... Pedig láttam már érdekes megmagyarázhatatlan dolgokat. Lehet meredek lesz egy kicsit amit most írok és lehet bolondnak fogtok nézni. De leírom hátha valaki lát logikát abban amit írok.


Nos mind mondtam én nem hiszek az ilyen természet feletti lényekben mégis a természet produkál néha érdekes dolgokat. Ezt nagyon nehéz lesz leírnom úgy hogy laikus is megértse ,mégis az egyszerűségében rejlik ennek a jelenségnek a titka, Vannak akik látnak szellemeket ez tény és való,nem kérdőjelezem meg ezt a dolgot.. Ez szerintem egy (természeti jelenség mint a villámlás)

Keletkezése szerintem az idősíkok változása és összekócolódása.

Ezt most megpróbálom emberi nyelven leírni egy példával.

Találtak a tudósok olyan részecskét ami gyorsabban mozog a fénynél. Nálunk embereknél a fény a leggyorsabb dolog amivel mérni tudunk, aztán jön a matematika amivel számolgatni.. Tehát mikor nézel valamit ,akkor a tárgyról/személyről a szemedbe visszajutó fényt látod.


Na most jön a logikai csavar..

Ha egy fénysebességgel kilőtt űrhajót útra engednénk a világűrbe az mind addig látható lenne és létezne fizikailag míg át nem lépné a fénysebességet. Ezt idáig tudjátok követni remélem.. De ha átlépné a fény sebességét akkor lemaradna az űrhajó látványa és talán fizikai anyaga is a valós hajó helyétől.. ((olyasvalami a logika mint az hogy látunk az égen olyan csillagok fényét ami már rég elpusztult))

Hogy hogy jön ez ide??

Talán a természet is tud ilyet produkálni. Időzavar jön létre és ilyen szellemeket látunk amik még vagy már nem is léteznek.. Hogy hogy kerülnek ide?? Ezt nem tudom,,

Ez számomra a logikus magyarázat.. Remélem értitek a logikát? Mit gondoltok erről? Tudom kissé meredek de más logikus választ nem tudtam rá találni.



2012. ápr. 22. 14:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hát az a vicc hogy lényegében igen.. :)

Persze a világegyetembe minden mozog így futnod se kell..

2012. ápr. 29. 13:29
 12/21 anonim ***** válasza:

És abba bele se gondoltál még, hogy nem szellemeket látnak az emberek, hanem egyszerűen csak az agyunk olyan, hogy megpróbál minden, ismeretlen vagy rosszul látott képbe, arcot "látni"?


Gondolj csak bele: az egész világ tele van "emberszerű" dolgokkal. Arcokat, alakokat látunk a felhőkben, a virágokban, a vízben, a napban, a Holdon, mindenben.


Így bőven elég egy optikai csalódás, egy rosszul látott valami, ami csak a legcsekélyebb mértékben emberre hasonlít, és máris készen van a szellem. Ilyen egyszerű a tudományos magyarázata :)

2012. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha maradok a futás példánál, amit elkezdtem, akkor mi van azzal, hogy a föld mozog, és a lemaradt képemnek mennyi az esélye, hogy a földön jelenjen meg? Nem beszélve azokról a részecskékről, amit az első kérdésedben említsz. Azok alkalmasak-e arra, hogy egy kép képzetet teremtsenek? Mekkora a tömegük, mennyi részecske kell ahhoz, hogy egy azok egy szellemképet alkossanak?
2012. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Látom azért elgondolkodtattam pár embert az elméletemmel. Ez csak egy elmélet. Mindenesetre köszönöm a véleményeket.

Akinek van véleménye nyugodtan írjon dobja be a közösbe elolvassuk.

2012. ápr. 30. 00:52
 15/21 anonim ***** válasza:

De mi hozna létre ilyen részecskéket, amik gyorsabbak a fénynél? Ráadásul ilyen sokat egy helyen?


Amikor 9 éves koromban megnéztem a "Kaptár" c. filmet, akkor hetekig láttam ilyen torz lényeket a sötétben, de mivel én kíváncsi alak vagyok és utánanézek mindennek, rájöttem, hogy nincs ott semmi. Ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy az agyunk is képes tréfákat járatni velünk.

2012. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ebbe is is tökéletesen igazad van kedves utolsó válaszoló.

Az emberek nagy része maga hozza létre saját félelme alapját. A félelem is erősíti ezt. Sokan meg lódítanak is!

-De léteznek azért kivételek és nem megmagyarázható dolgok jelenségek is.

Meg valahonnan el kellett indulni ennek a kísértet legendának is.

A zombis történetek alapja és ötlete például nem kitaláció. Levezetem hogy mire is gondolok.

Egy vad törzsből ered az egész valahonnan a dzsungelből...

Olyan kábító főzeteket tudtak készíteni a környezetükben lévő növényekből és rovarokból amiből ha fogyasztott valaki éber kómába esett az illető.

Ez volt a börtön helyett a büntetés végrehajtás..

Minél nagyobb bűnt követett el valaki annál tovább itatták a főzettel. Aki sokáig volt ilyen állapotban az már egyre ramatyabbul és igénytelenül nézett ki.

Gondoltátok volna hogy innen erednek a zombis filmek?!

Ezért gondolom azt hogy valami alaptörténetnek mindíg lenni kell amit aztán torzítanak ugyan de lényegében hasonló marad. Szerintem a szellemekkel is ez a helyzet.

1 millió emberből lát 1 valaki valami furcsát amibe lehet valami igazság a többi az lódít. Én ezzel tisztában vagyok. "Ilyenek az emberek.

2012. máj. 6. 18:12
 17/21 anonim ***** válasza:
Van abban valami amit mondasz,de ezt inkább láthatatlanság képességének mondanám,pl:. ha egy testet meg rezegtetnénk (rezgéssel) pl felgyorsítanánk az atomjait,de annak a z 1 bizonyos tárgynak atomjait,lehetséges,hogy láthatatlanságot produkál,de a tér és idő állandóan növekszik! Mint egy hosszan tartó lufi fújás,csak légüres térrel,de honnét jön létre a légüres tér? nem tudni,biztosra,de lehet,hogy azt valami vákuum szerű anyag produkálja,pl gondolok a fekete lyukakra,amelyek jóval gyorsabbak a fénynél,nem véletlenül nyelik el a fényt!
2012. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utóbbi válaszoló vagyok! -Kérdező,ha volna még ilyen hihetetlen elméleted,pl egyéb másról,szívesen meg hallgatnám, jól gondolkodsz,és nekem is vannak elméleteim,csak azok más téren mozognak :)
2012. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Találtak a tudósok olyan részecskét ami gyorsabban mozog a fénynél"


nem, ez csak hipoteikus részecske, de nem léphet be a fénysebesség alá. tEhát bukik az egész.


Anyagi test NEM LÁPHETI ÁT A FÉNYSEBESSÉGET, mert végtelen energia kellene hozzá.


Nincsen időzavar és nem térne el a valós heylétől sem

2012. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha anyagi test nem, egy antianyag test át lépheti talán :)
2012. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!