Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintem semmi baj nem...

Szerintem semmi baj nem lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Én hiszem,hogy vannak démonok/szellemek,de soha nem láttam még..

Most viszont szeretnék idézni egy démont.

Ne nézzetek hülyének,csak hajt a kiváncsiság,hogy mi fog történni. Az is lehet,hogy semmi :)


Na de,hogy csináljam?:D


2012. jan. 11. 20:09
1 2 3
 21/24 darkgirlrosetta ***** válasza:
Igazad van az utolsó kommentedben. A szellemidézés húzós buli,mert nagy az esély,hogy a kedves rég halott üknagyapa/nagyanya a nyakadon marad,és olyankor eléggé fel tudnak dühödni,amiért visszarángattad őket a nem is tudom,honnan. A démonidézés viszont még húzósabb. Hogy miért? Mert a démonok eleve gonosz lények,akik azért léteznek,hogy ártsanak másoknak. Ráadásul nekik megvan az a jó tulajdonságuk,hogy némi természetfeletti hatalommal is bírnak,hiszen ők is természetfeletti lények. Tehát egy ilyen démont megidézni nagy hiba lenne,mert ha egy játékos kedvű,vagy neadjisten dühös démon elszabadul nálatok,akkor sok szenvedést okozhat neked és a családodnak(ha van),és az elűzésével is alighanem meg fogtok szenvedni. Egyébként ha csak a kíváncsiság hajt,akkor nem muszáj ilyen drasztikus módszerekkel kísérletezned. Van a Discovery Channelen egy nagyon jó kísértetes műsor,a címe Szellemjárás,angolul A haunting. Ebben a műsorban olyan emberek mesélik el a történetüket,akiket démonok és más parajelenségek zaklattak,mert rossz házba költöztek,rosszkor voltak rossz helyen,vagy visszafelé sült el a kíváncsiságuk,ahogy veled is történne,ha mégis idéznél valamit(az egyik rész egy démonszállta nő története,csak szólok). Szóval ha érdekel a természetfeletti,akkor inkább a fotelból szerezz tapasztalatot,és ne egy pentagramma közepén ücsörögve. :D
2012. jan. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%

Ha nagyon unatkozol csináld nyugodtan, semmi se fog történni. Nem fog rajtad semmi démon, átok vagy hasonló baromság maradni mivel ilyenek nem léteznek.

Am a legjobb amikor a legnagyobb csend van és mindenki majd megszakad mert a summoner éppen érez valamit és te elordítod magát. Mindenki összefossa magát egyből, te meg röhöghetsz rajtuk. Én megcsináltam, azóta is várom a démonok haragját :D

2012. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Ez a téma engem is érdekel, de engem speciel csak érdekességképpen. Szal olvasni róla meg ilyenek, de nem idézgetnék. Ki tudja, mi sülne ki belőle.. :)
2012. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
"Aki kíváncsi hamar megöregszik!"
2013. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!