Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintem semmi baj nem...

Szerintem semmi baj nem lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Én hiszem,hogy vannak démonok/szellemek,de soha nem láttam még..

Most viszont szeretnék idézni egy démont.

Ne nézzetek hülyének,csak hajt a kiváncsiság,hogy mi fog történni. Az is lehet,hogy semmi :)


Na de,hogy csináljam?:D


2012. jan. 11. 20:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

16:16

Most őszintén, te melyik szektából szabadultál?


A kérdésre válaszolva én nem igazán hiszek az ilyenekben, de egy idézésből semmi jó nem sülhet ki - ha nem működik elcseszted a délutánod, ha igen... hát elcseszted a következő néhány heted/hónapod, amíg az a valami, amit sikeresen megidéztél el nem kotródik.

2012. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%

Érdeklődő típus vagy, lehet, de ez a terület már nem az "érdeklődök kicsit" kategória.

A konnektorba sem nyúlkálsz bele csak úgy érdeklődésből, és a vízbe sem dobálod a bekapcsolt hajszárítót érdeklődve, mert megb.asz az áram.

Bocs, hogy ilyen vulgárisan írom, de ez a démon idézgetés ugyanez a kategória.

2012. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16:57 -nek üzenem: Éppen a magadfajták miatt van lemaradva spirituálisan az emberiség. Bárcsak találkoznál egy szellemmel, vagy megszállna téged egy negatív entitás, és saját magad tapasztalnád meg. Vigyázz, mert gondolataimnak következménye is lehet.
2012. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarlak megsérteni, de ezt a hatalmas tudásodat mégis honnan szedted össze? Lazán leírod ide a világ működését, de milyen bizonyíték van rá? (Van egyáltalán?) Ennyi erőből a csillámfaszlámák is teremthettek volna minket, csak mert én azt mondom. Most biztos elvetemült szkeptikusnak tűnök, de nem vagyok hajandó elhinni egy ilyen állítást, amíg semmivel nem tudod alátámasztani.
2012. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
*hajlandó
2012. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Előző: Ezekkel nagyon vigyázz, komolyan mondom, a legbetegebb szekta, amit valaha láttam.
2012. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

A gonosz lelkek "idézésével" próbálkozni nem olyan jó mulatság, mint ahogy azt sokan állítják. Kezdjük ott, hogy a lelkek megidézése nem is lehetséges tudományos szempontokból, elvégre az "energiájuk" nagyban hasonlít az emberekéhez. Ez olyan, mintha egy embert akarna megidézni. De ha van valami jó ötlete, és hajlandó veszélybe sodorni a saját, családja,

2012. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 SzellemKutató ***** válasza:

...és barátai életét, akkor az a maga szíve joga. De én nem ajánlom.

GH

2012. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Valószínű fog történni...de sok gyertyával, barátok, esetleg egy szakember és akkor kézfogás, és megidézés, de ebből sok módszer van, válassz egyet;)
2012. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ahogy leszűrtem a válaszokból,mindenképpen történne valami,ami nem jó.
2012. jan. 13. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!