Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez, mit tegyek?

Mi lehet ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrégiben tulajdonosa lettem egy elég szép ötszobás lakásnak. Előttem egy házaspár lakott itt, és gyorsan el akartak innen költözni. Ne kérdezzétek, miért vettem ötszobásat, szeretem a nagy házakat. Na szóval, mióta itt élek elég furcsa érzésem van.. Mintha rajtam kívül lakna még itt valaki. Pedig fizikailag senki más.. Csak nekem van kulcsom a házhoz, senki másnak. Éjszaka lépéseket hallok a folyosón, dünnyögéseket.. Tűrtem egy ideig, de mostmár kezd aggasztani, szóval "csapdákat" állítottam. Ez a "valami" két ilyen csapdába esett bele. A tusfürdőnek a tetejét fürdés után kinyitva hagytam, másnap ez zárt állapotban volt.. Ekkor nagyon kirázott a hideg. A másik egy dezodorral történt, a kupakját szándékosan úgy csavartam rá, hogy ne illeszkedjen pontosan, de ez is el lett állítva.. Mi a francot tegyek? Betörő biztos nem jönne vissza nap mint nap, és tárgyak sem tűntek el..
2011. júl. 3. 00:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

Milyen rendes szellemed van, ilyen nekem is kellene, csak kár hogy nem léteznek:(

Inkább ne szívjál annyit és spórolj a téli gázszámlára.

2011. júl. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kifogtál egy tisztaságmániás, rendszerető szellemet :D
2011. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sztem az egyik tulaj aki nagyon szerette a házat majd ha rongál vagy eltüntet dolgokat akk hívj papot hogy békésen küldje el
2011. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Ha tényleg léteznek szellemek, és ez is az, akkor ez csak egy idős néni szelleme, aki tisztaságot akar. Ha bántani akarna, akkor már bántott volna.
2011. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd komolyra a dolgot!
2011. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Hívj papot sürgősen ha zavar mert lelkileg készít ki, és ne aggódj ha eddig nem bántott nem is fog. A többi ostobával akik gúnyolódnak nem kell foglalkozni, majd ha véletlenül átélik nem fognak viccelődni.
2011. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Átéltem már ilyet, de az csak annak tudható be, hogy az ember nem épp szín józanul olyanokat is csinál, amire nem emlékszik. Nem tudom, hogy taxi vagy ufó visz haza néha, de a konyhában felébredni hajnal 15-kor tényleg ostoba dolog. Állítólag még smároltam is valakivel, de ez már biztos a horoszkóp rovatba tartozik:D
2011. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Beszélj a régi tulajjal.

Tőlünk is csak annyit kérdezett a korábbi tulajdonos, hogy -Tudunk-e éjszaka aludni?

Hát volt, hogy nem tudtunk bizonyos fura dolog miatt, meg volt még néhány nem igazán megmagyarázható eset. Azóta is bánom, hogy nem kérdeztem rá a kérdésére, hogy miért épp ezt kérdezte. Mert szerintem nem pont ezt szokták kérdezni. Inkább olyasmit, hogy-hogy tetszik a lakás?-megszoktuk-e már?-...

2011. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is az egyik elözö tulaj. Kétlem hogy bántani akar, csupán szereti a luxus kecót. :D:D:D
2011. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a dolgok inkább addig történnek, míg alszok.. De nem hinném, hogy alvajáró lennék, vagy ilyesmi.. A komoly válaszolóknak köszönöm!
2011. júl. 3. 15:43
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!