Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez, mit tegyek?

Mi lehet ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrégiben tulajdonosa lettem egy elég szép ötszobás lakásnak. Előttem egy házaspár lakott itt, és gyorsan el akartak innen költözni. Ne kérdezzétek, miért vettem ötszobásat, szeretem a nagy házakat. Na szóval, mióta itt élek elég furcsa érzésem van.. Mintha rajtam kívül lakna még itt valaki. Pedig fizikailag senki más.. Csak nekem van kulcsom a házhoz, senki másnak. Éjszaka lépéseket hallok a folyosón, dünnyögéseket.. Tűrtem egy ideig, de mostmár kezd aggasztani, szóval "csapdákat" állítottam. Ez a "valami" két ilyen csapdába esett bele. A tusfürdőnek a tetejét fürdés után kinyitva hagytam, másnap ez zárt állapotban volt.. Ekkor nagyon kirázott a hideg. A másik egy dezodorral történt, a kupakját szándékosan úgy csavartam rá, hogy ne illeszkedjen pontosan, de ez is el lett állítva.. Mi a francot tegyek? Betörő biztos nem jönne vissza nap mint nap, és tárgyak sem tűntek el..
2011. júl. 3. 00:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hagyd kint az ételmaradékodat éjszakára. Ha rend szerető a lelkem, ettől tuti frászt kap és elpakol :)


( A mi "lakónk" számítógépezik és bámul. A tiéd legalább hasznos.:) )

2011. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
énis azt javaslom h akik viccelődnek azokkal ne foglalkozz ! + ez tényleg nem vicces én már oat is hallottam h a szellem főzött habár elég furcsa h még dezodort is használ nem tudom ha idegesít küld el nem akarok hülyeséget mondani de azis lehet h még elis lehetnél vele fogalmam sincs !
2011. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!