Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez, mit tegyek?

Mi lehet ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrégiben tulajdonosa lettem egy elég szép ötszobás lakásnak. Előttem egy házaspár lakott itt, és gyorsan el akartak innen költözni. Ne kérdezzétek, miért vettem ötszobásat, szeretem a nagy házakat. Na szóval, mióta itt élek elég furcsa érzésem van.. Mintha rajtam kívül lakna még itt valaki. Pedig fizikailag senki más.. Csak nekem van kulcsom a házhoz, senki másnak. Éjszaka lépéseket hallok a folyosón, dünnyögéseket.. Tűrtem egy ideig, de mostmár kezd aggasztani, szóval "csapdákat" állítottam. Ez a "valami" két ilyen csapdába esett bele. A tusfürdőnek a tetejét fürdés után kinyitva hagytam, másnap ez zárt állapotban volt.. Ekkor nagyon kirázott a hideg. A másik egy dezodorral történt, a kupakját szándékosan úgy csavartam rá, hogy ne illeszkedjen pontosan, de ez is el lett állítva.. Mi a francot tegyek? Betörő biztos nem jönne vissza nap mint nap, és tárgyak sem tűntek el..
2011. júl. 3. 00:52
1 2 3
 11/22 Jaewy ***** válasza:

Hoppá-hoppá. Kedves kérdező, lehet választ adtál magadnak :) És mi van ha még is ? Egyébként én is egy idős néni szellemére gyanakszom (dünnyögés, rend rakás, tisztaság-mánia)

Tartanod semmiképpen nem kell tőle. Semmi rosszat nem tud tenni, csak jót :)

De ha zavar akkor könnyedén elküldheted. Már előttem leírtak jó pár megoldást.


Üdv. Jaewy

2011. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%
Viszont ha valóban idős néni szelleme, akkor vigyázz, nehogy idő után elveszítse a türelmét, hogy mindig pakolni kell utánad, és elkezdjen téged is rendre nevelni:D
2011. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Általában rendet hagyok magam után, ezek csak "csapdák" voltak, mint leírtam. :D
2011. júl. 3. 17:13
 14/22 anonim ***** válasza:
Mivel egyedül élsz, nem vetném el az alvajárást
2011. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

3 megoldás van a problémádra:


Alvajáró vagy (akár alvajárás közben takaríthatsz is)

Képzelődsz(Sok stressz vagy esetleg olyan dolgot csináltál amire nem vagy büszke és félsz hogy éjszaka bekopogtatnak a rendőrök hogy elvigyenek ezért képzelődsz folyamatosan mert nagyon félsz)

Elmebeteg vagy(krónikusan sokat képzelődsz mert az agyadban valami nem működik rendesen és egyszerűn elképzeled azt is ami nem igaz .


Ha vallásos vagy a pap akár egy ördögűzést is tud a házadba csinálni ami a gonosz lelket távol tartja házadtól.


De ha nem segít a pap és nem gonosz lelkek vannak a házadba akkor ajánlom menny el orvoshoz mert akár bele is őrülhetsz ebbe.



a kupak lecsukódásra pedig van egy egszerű magyarázat

lehet alzheimer kóros vagy és mindent elfelejtesz ez esetben sürgősen fordulj orvoshoz


Remélem segítettem

2011. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De direkt úgy hagytam, SZÁNDÉKOSAN! Nem véletlenül..
2011. júl. 3. 22:13
 17/22 anonim ***** válasza:
Előző lakók nem szóltak a bejárónőnek, de valószínűbb, hogy csak kitaláltál egy ilyen kérdést ide, hogy ne unatkozzál egyedül a nagy lakásodban.
2011. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
elfelejtetted hogy csapdának raktad mert ien betegséged is lehet és lecsuktad majd azt is elfelejtetted hogy lecsuktad
2011. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
10:21 ha a hülyeség fájna... Tudod van olyan betegség ami meg kimeríthetetlen okoskodást okoz. Javaslom nézesd meg magad... - -"
2011. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is régi tulaj lehet. :) A leírásból nem az látszik, hogy rossz szándéka lenne.


Egyébként angol-szász mitológiában leírnak egy egyébként teljesen ártalmatlan házimanót, akinek az a mániája, hogy az este félbehagyott házimunkát reggelre megcsinálja, mert nem bírja elviselni a félbehagyottság állapotát :D Ha mákod van, neked egy ilyen jutott. :D Bár erre én kicsi esélyt látok. :)

2011. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!