Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most hogy is van ez?

Toma Dominik kérdése:

Most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
hallottam már 1 csomó blody mary történetet pl: mond ki 3 a nevét éjfélkor olyat is hogy halottak napján meg teliholdkor meg közben fésülni kel a hajad stb. most ebből meik az igazi (én hiszek is meg nem is az ilyenben de szerintem ez a legelterjedtebb és szerintem a leghatásosabb és félelmetesebb rémtörténet)11F
2011. júl. 1. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
mondom 11éves fejjel msfoglalkoztasson kisfiam:)
2011. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én is tudok egy rémtörténetet Stepen King írta neve:Ragyogás

meg a tortúra is jó de a kedvencek temetője is de úgy tudom hogy a Evil Dead is Stepen King de a kör is jó mert az emberek is elhiszik hogyha megnézed meghalsz.

2011. júl. 1. 21:28
 13/19 anonim ***** válasza:
mondjuk kiváncsi lennék drako hány éves amennyi hülyeséget összehord
2011. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
fuu te gyerek XD
2011. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
irok egy történetet egyszer 1 család sétál a gyerek meglát 1 babát ami 2 mutat megveszik hazaviszik lefekszik a gyerek egyszer haja kijöttem a dobozból nem törődik vele aztán újra haja itt vagyok az ágyadnál már kicsit zaklatottabb haja itt vagyok a fejednél és levágta a fejét reggel látják és a baba 3-at mutat tudok még 1 de az hosszú
2011. júl. 1. 21:34
 16/19 A kérdező kommentje:
én vagy aki kérdezte a korod tényleg hány éves vagy és elmondod azokat a "félelmetes"történeteket?
2011. júl. 1. 21:36
 17/19 anonim ***** válasza:
:D
2011. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy majd ne tudj aludni
2011. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ja van valóság alapja a bloddy marynek ő égettetett meg 300 protestánst máglyán még I Mary néven. Biztos meg maradt ez a rossz szokása úgyhogy ha protestáns vagy jó lesz óvakodni... :/
2011. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!