Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Átéltem valami nagyon érdekese...

Átéltem valami nagyon érdekeset, de az evilági magyarázatokra hajlok. Ez baj?

Figyelt kérdés
A minap a házunk biztonsági kamerás felvételeit néztem végig, amikor abban a szobában, ahol a számítógép van, a kamera nézése közben azt éreztem, hogy hátulról megérinti valaki a hàtamat. Nem volt ott senki. Én határozottan éreztem. Ez mi lehetett?

szept. 9. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Habár van egy elméletem, nem biztos, hogy igaz : Halucináltam.



Ti mit gondoltok?

szept. 9. 20:52
 2/6 anonim válasza:
78%

Én ilyen témákban szeretek racionálisan gondolkodni mondok egy pár tippet:

A hajad/valamelyik ruhád érintette meg a hátad és azt hitted hogy ember

Halucináltál

szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Bár a 2 es válaszoló válasza a legvalószínűbb forgatókönyv, még a hallucináció is racionálisabb mint egy szellem. Mert a hallucináció is létező jelenség. Míg természetfeletti eseményre bizonyíték mai napig nem létezik. Sose értettem miért tud valaki kitalálni valami nem létező dolgot majd elhitetni magával, mikor józan paraszti ésszel is meg lehet magyarázni mindent. És mielőtt jönne nekem támadni, bárki aki nagy szellem (meg egyéb mese) fan, Én nem állítom, hogy nincsennek ilyenek, csak azt, hogy jelenleg semmi nem bizonyítja, hogy van.
szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szokott lenni a testemben ilyen "megmozdulás". Amikor olyan érzés, mintha tényleg valaki "bökdösne", de csak a testemben ráng egy ideg, vagy nem tudom mi lehet ez. Sokszor természetesen ez úgy történik, hogy éppen látom azt a testrészt, és többször is érzem azt a mozgást egy ponton, így gyanús, hogy nem fura lények csinálják.
szept. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
55%

Huzat.

De engem sokkal jobban érdekel az a kérdés, hogy nálad miért vannak bekamerázva a helyiségek? És miért nézed vissza a felvételeket? 😬

szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csak rászóltam a démonra, hogy húzzan vissza a pokolba. Azóta nem tapizgat.
szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!