Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már ilyen érzésed valakiv...

Volt már ilyen érzésed valakivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon sok embernek volt már paranormális élménye és klasszikus értelemben vett szellemet is sokan láttak már.

Viszont, olyan élményed volt-e már, ahol egy látszólagos emberrel találkoztál azonban valami miatt vagy nagyon furcsa volt, vagy csinált valamit amit azóta sem értesz és úgy gondoltad, hogy ez nem egy hús-vér ember lehetett?



szept. 6. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Bár én meg szellemet sem láttam és paranormális élményem sem volt.
szept. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Egyik középsulis lány osztálytársam tutira vámpír volt. Hófehér makulátlan bőr, feltűnően hegyes szemfogak, fekete haj, rúzs és ruházat. Amelyik srácokat befűzte, azok még a szakítás után is zombimód követték és bármit megtettek neki.
szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem
szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Nézd. Az agyad folyamatosan monitorozza a környezetet, amit te nem veszel észre mert tudattalan. Ilyenkor észrevesz valami furcsát a másikban, ami egy érzetként jelenik meg benned. Véleményem szerint bőven elég figyelni, nem kell minden szart megmagyarázni.
szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
68%
"nem kell minden szart megmagyarázni." Így van. Főleg nem kell minden szart paranormális jelenségként megmagyarázni.
szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
66%
Egyszer munkámból kifolyólag összeakadtam egy olyan faszival, aki bemutatkozásunk után egyből egy olyan dologra utalt nekem, ami másnap, tehát egy nappal később valóban megesett velem - akaratomon kívül. Egy nagyon konkrét dolgot állított, tehát nem valami általános szöveget nyomott, és az esemény végül tőlem teljesen függetlenül esett meg velem, tehát nem befolyásolhatta se ő, se én sem tudat alatt, vagy ilyesmi. Sőt, ez az egész bennem csak pár órával később állt össze, hogy akkor ő most jövőbe látott vagy mi?. Sajna többször nem találkoztunk.
szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!