Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy küldhetném el "őket"? SOS!

Hogy küldhetném el "őket"? SOS!

Figyelt kérdés
A gyerekeim, egymástól függetlenül láttak a házunkban egy nénit és egy bácsit. (igazából hosszabbra nyúlik a dolog és sok minden megmagyarázhatatlan dolog van, de próbálok a lényegre szorítkozni) A házunk egy keveset használt részében látták főleg, de máshol is. Megijednek, elszaladnak a gyerekek. Többszor volt,h nem merték elmondani mit láttak, mert megijedtek. Nem szoktam megcáfolni őket, és nem is adom jelét annak,h uuu mi lehetett blabla. Csak meghallgatom őket és elfogadom,h látták amit láttak! (a fiam már nagyobb, ő nem látja, a lányom kicsi, most ő mondja). Már nagyon fárasztó, hogy MINDEN éjszaka fél kettőtől négyig nem vagy csak nagyon felületesen tudunk aludni. Többet nem szeretnék írni, mert ígyis számítani kell sajnos rá,hogy lehülyéznek stb.
2011. jún. 27. 11:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Márpedig a gyerekek legtöbbje látja őket.Természetes képesség.5 éves korukra általában azért múlik el, mert a kedves szkeptikus szülők sikeresen kinevelik belőlük.Már akiből ki lehet nevelni...
2011. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Akkor en meirt nem latom. Hiszen az emberek erzekszervei jobban mukodnek felnott korban, mint gyermekkorban...
2011. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

"Márpedig a gyerekek legtöbbje látja őket.Természetes képesség.5 éves korukra általában azért múlik el, mert a kedves szkeptikus szülők sikeresen kinevelik belőlük.Már akiből ki lehet nevelni..."

ahha biztosan, inkább elképzelnek dolgokat, vagy máshogy látják őket még főleg 2-3 éves korban, 5 éves korban pedig már van annyi élettapasztalatuk hogy ha pl. látnak egy fehér lepedőt mozogni (amit mondjuk a szél fúj) nem hiszik szellemnek. az olyan elmebetegekből mint ami te is vagy pedig nem lehet kinevelni, nektek orvosi segítség kell.


amúgy nem mondom hogy nincsenek szellemek vagy természet feletti lények, de biztos nem ilyen formába mint ahogy itt leírják, és attól még hogy meztelenül ugrálsz a féllábadon egy füstölővel a kezedbe nem fognak elmenni.

2011. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

14:52

Nos, a hozzád hasonló stílusúakat nem tekintem vitapartnernek, de annyit megjegyeznék, jobb, ha beletörődsz, hogy attól, mert neked nincs látói képességed , másoknak azért még lehet.

Különben is, ha szkeptikus vagy, akkor nem kell az ezotéria témakört olvasni!

2011. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Táltosok eltudják küldeni őket.

sos-ben ők nem tudják, csak 2-3 hét alatt és 35000Ft-ért

ha érdekel www.taltos7.hu. telefonszámot felhivod és ott pontosan megmondják.

Elég drága de talán annyit megér ha tényleg nem tudtok tölük aludni.

2011. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Anyukám mesélte amikor kicsi voltam minden nap éjfélkor átfutottam hozzájuk, mert láttam valakit a szobámban.

A nagy mamám "boszorkány" volt és mondta anyukámnak apukámat se hagyták békén a szellemek amikor kicsi volt. Anyu erre mindig mondta a mamának, hogy jaj ne fárassza már az ökörségeivel, ne beszéljen már butaságokat. Aztán amikor már minden este átfutottam éjfél környékén a szobájukba sírva akkor anya megelégelte és elküldte a szellemeket!Amúgy mindenhol azt hallom szépen kell megkérni öt, hogy távozzon mert nem szeretnétek, hogy ott legyen. állítólag fehér gyertyát kell gyújtani és szépen elküldeni. Nos anyum valahogy így küldte elmondása szerint : Ti roh..ékok húzzatok innen a pic..ba hagyjátok már a kislányomat a k..va életbe békén!

( amúgy nem ilyen alpári anyukám, de itt már egy hosszabb folyamatról volt szó és nagyon elege lett hogy nem hagynak engem a szellemek.)

Elmentek! Többet nem mentem át éjszaka, csak ha dörgött az ég :D

Az én kislányom is mondta már hogy mit néz az a fekete ruhás kalapos bácsi az ablakon befele/ lányom nem volt még 3 éves és 9. lakunk szembe nincs ház!/

Megkértem azt a kalapos bácsit hagyjon minket békén és menjen útjára.

Azóta még nem mondta a lányom látta volna!

2011. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
azt megkérdezhetem hogy kinek van látói képessége? az olyanoknak mint amit a ma 15:12-es írt? mert nekik max olyan látói képességük van hogy hogy fosszák ki a hiszékeny embereket
2011. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17:13

Eleg eletszeru tortenet.


Kedves Kerdezo:

Ezek szerint olyan ember tudja "eluzni a szellemeket", akiben a "félő" megbizik. Gyermek eseteben Anyuka vagy Anyuka eseteben taltos. (Erdekes kerdest vet fel, hogy amennyiben a taltost sem hagyjak beken a szellemek, akkor vajon ki tud segiteni? Maga az egyhaz vagy maga a Papa? Es ha a Papa sem tudja a franya szellemeket eluzni akkor ki segit? Maga az Isten?!)


Erdekes, hogy megy egyre feljebb a hierarchiaban...


Probalj meg segiteni a gyermekeidnek ugy, hogy Te eluzod a szellemeket a francba. Csinalj egy ritualet es az segiteni fog. Kerheted magatol az Istentol, hogy kuldje el a szellemeket. Vagy kerd meg Istent segitsen hinni, hogy nincs Nalatok szellem.


Amugy velemenyem szerint a Ti hazatok sem kulonlegesebb masokenal. Itt sem-ott sem jarkalnak haborgo lelkek...

2011. jún. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hangfelvevön keresztül egy erösebb entitás talán feltudná veled venni a kapcsolatot, és elmondhatja mit akar. Nekem elsöre a leírtak alapján agresszív segélykérés ugrott be. De az is lehet hogy energia vámpír entitások. Szakértöt, médiumot javasolnék.
2011. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kedves "megijedt" család!


Természetesen vannak szellemek, a "szegény lelkek", akik haláluk után nem találják az útjukat, helyüket, többnyire, mert ezt életükben sem keresték...

Van pokol és van menyország (ez nem mese, hanem "véres" valóság!)és aszerint, hogy hogyan éltük le az életünket, oda fogunk kerülni...


Ha ezek a jelenések nem kimondottan rosszindulatúak, akkor ilyen "eltévedt" halottakról van szó, akikért tényleg lehet (söt kéne!) imádkozni (sokszor ezért is jönnek vissza, ezt kérni) és akkor megnyugszanak és abbamarad a dolog.


Ennek ellenére nem ezt javasolnám, mert már ehhez is egy bizonyos spirituális ismeret szükséges.

"A cipész maradjon a cipönél"...

Van ehhez "szakember", aki ebben, ilyesmiben jártas és jól kiismeri magát: a (katolikus!)pap.

(Csak a katolikus papoknak van meg az autoritásuk az ilyen dolgok "megtörésére", ezt is fontos tudni.)


Tehát tessék elmenni a helyi plébániára, ott elmesélni a történteket és megkérni a papot, hogy jöjjön ki, "szentelje" fel a házat.


Èn pld. mindíg, ha egy új lakásba költözöm, ezt teszem, anélkül, hogy lenne rá valami elözetes, kellemetlen élményem. Egyszerüen, mert az ember soha nem tudja, ki lakott valaha is a múltban ott, talán elkövetett ott valaki egyszer egy öngyilkosságot, (vagy akár gyilkosságot!), vagy fekete mágiát, szellemidézést, esotérikus praktikákat, stb., stb. ...

Ezek a dolgok mind egy megterhelt, rossz atmoszférát, "energiákat" csinálnak és a késöbb ott élökre elönytelenül hatnak ki.


A pap -sokszor speciális- imákat felolvasva, füstölövel a kezében végigmegy minden helyiségen (utána isteni tömjénszag van!)és ezzel el is van minden intézve.


A papnak tessék majd -lehetöség szerint- köszönetként egy szerény kis ajándékot adni, én is igy szoktam.

Vagy meghívom rögtön kávéra, süteményre, vagy ha nincs ideje, akkor adok neki egy jó bort, vagy egy szép könyvet, vagy édességet...

A papokra nagy szükségünk van, íme, ez az eset is mutatja.

Becsüljük meg öket, legyünk hálásak a munkájukért!


Talán ez egy kis "figyelmeztetés" is lehet a kedves család számára, hogy van az életünknek egy olyan dimenziója is, amit nem kéne elhanyagolnuk. A napi ima, (asztali ima evés elött, esti ima a gyerekekkel), ima a meghalt rokonainkért stb., a templombajárás ( a felszentelt ostyánál nincs nagyobb gyógyító hatásu dolog a Földön!!!), ez mind hozzá kéne hogy tartozzon a napi életünkhöz, hogy majd ha meghalunk, nehogy mi is ilyen "bolyongó" lelkekké váljunk!!


A gyerekeknek talán ezt mind el kéne magyarázni és Istenröl, Jézusról mesélni nekik, hogy soha nem kell semmitöl félniük, mert bármi bajuk is legyen az életben, csak kiáltaniuk kell és a védöangyal meg Jézus máris ott terem és segít. Ez e tudat nagyon sok jót, bizalmat, bátorságot hoz létre a gyermeki lélekben!)


Isten áldását kívánom Maguknak, sok örömöt a gyerekekkel és üdvözlöm ismeretlenül is a papot, akit majd kihívnak!

2011. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!