Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek? Itt ragadt lelkek?...

Szellemek? Itt ragadt lelkek? Vagy hogyan is nevezzük őket?

Figyelt kérdés
Kb egy évvel ezelőtt párommal Pest mellett éltünk egy 5. emeleti kétszobás lakásban. Már az első perctől, hogy betettem oda a lábam csak negatív érzéseim voltak. éjjel például arra keltem, hogy a konyhában a fiókot ki-be húzgálják a szekrény ajtókat ki-be nyitogatják.. megyek ki nagyba a konyhában és ahogy felkapcsoltam a villanyt, tök csend lett. aztán visszafeküdtem.. 2 perc és kezdődött minden előről.. a második szobába már be sem tettem a lábam. SOHA!!! ezt úgy értem, hogy tényleg Soha! Valakivel történt valami hasonló ? Mit lehet tenni ellene? Fehér gyertya tényleg használ?
2011. jún. 15. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
LSD flashback
2011. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Skizofrénia,LSD flashback....nem tudom, ki a homár. Baromi sok megmagyarázhatatlan dolog létezik, de sok közülük gyógyítható. Ez már nehezebben, de próbálkozni azért lehet.
2011. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ludens ***** válasza:

Ha ez mindennapos akkor elhívsz engem mert ha én ottvagyok akkor sohasem történnek ilyen dolgok.

Egyébként meg vegyél a konyhába egy éjel látó webkamerát (pár ezer forint) és pár napra költöztesd ki a PC-det vagy notebookodat és vedd fel mitörténik a konyhában hátha fényderül rá (ki ügyeskedéssel azt is beállíthatod hogy hangra vagy mozgásra kapcsoljonbe).

Ilyesmi hangot okozhatnak bogarak madarak is.


Ha vagy egyszerűen hagyd úgy a konyhát hogy legyen valamennyi fény este mivel azért lehet tájékozódni és ha hallod a hangkat akkor csedben derítsd fel az eredetét anélkül hogy villanyt kapcsolnál. Azt gondolom elég könnyű észre venni, ha a fiók kibe ugrál. Ha viszont nem teszi és a hang máshonnan jön akkor meg lehet keresni.

2011. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyétek be a lábatokat oda és nézzetek körül. Azóta volt valami?
2011. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megértelek.


Én hiszek az ilyesmiben, mert megtapasztaltam, és hozzád hasonlóan én sem vagyok skizofrén.


Egyetem alatt laktam egy albérletben, olyan rossz kisugárzása volt, hogy elmondhatatlan.

Csak azt éreztem, hogy rossz itt lenni, pedig a lakótársakat nagyon szerettem.

Mikor egyedül aludtam, volt olyan, hogy a polcra állított fogmosópohárból kirepült a fogkefe a fürdőszoba közepére. A pohár nem dőlt el, ugyanúgy ott állt a polcon.

A porszívó kiesett a kamrából.

Összetört magától egy üvegtál.

Mindig recsegett a padló, olyan volt, mintha csukogatnák az ablakokat stb...

De mondom, a lakás kisugárzása is nagyon nyomasztó volt.


Én elköltöztem, nem bírtam ott lakni, pedig külön szobám volt, de mégsem tudtam megszokni a helyet.

2011. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ludens ***** válasza:
Azt értem hogy zavaró lehet, de ha ilyen gyávák a szellemek, hogy ha felkapcsoljuk a villanyt akkor visszavonulót fújnak , vagy ha beteszünk egy kamerát akko nem aktívkodnak és max a fogkefénket képesek dobálgatni akkor nem értem ezt a nagy félelmet. Ha önök szinek ebben akkor miért van ilyen jelenségek hatására nagyobb félelmük mint egy lakába betévedtt légytől vagy lepkétől? Ha jön a szellem garázdálkodni jól felkapcsoljuk rá a villanyt és abbhagya, biztos nem zajosabb mint a kinti forgalom, csak meg kell nem kell túlreagálni.
2011. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kamcsi mellé hangfelvevöt, és a ház napi éjszakai körbefotózását is javaslom.
2011. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!