Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi történik,...

Szerintetek mi történik, akkor ha ezek az árnyáklények megtudják, hogy felveszik őket videóra vagy lefényképezik őket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudnak róla, vagy csak energiák illetve ha tudnak róla tesznek-e utána valamit?
2011. márc. 3. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Megint egy ostoba kérdés. Nem történik semmi,mert nincsenek ilyen lények.
2011. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Dedikálják a fényképet. :D
2011. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem érdekel olyan válasza, aki nem képes a válaszhoz kapcsolódó választ írni, nem azt kérdeztem, hogy létezik vagy sem, nem értem, hogy miért fáj neked, ha kérdezek, ez az oldal arra való, nincs sehol megszabva, hogy ki mit kérdezhet...
2011. márc. 3. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom.

Te mit szólnál hozzá, ha valami tutisággal halálraijesztenél valakit, és azt egymillióan megnéznék a youtube-on?

Szerintem versenyeket is rendeznek XD


No, de viccet félretéve, szerintem egyes entitások pont hogy szándékosan szerepelnek, mert valamit üzenni akarnak. Kiváló példa erre a 'Fehér zaj' jelenség.

2011. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Eruthalion ***** válasza:
Szerintem ne tudnak tenni ellene, de vajmi kevés az esélye, hogy tényleg lencsevégre kaphasd őket. Valóban energiából vannak, ahogy a vas, az ólom, az üveg és minden, ami anyagból van, tömörült energia. Azonban az ő energiájuk nem olyan frekvencián van, hogy tudjanak változtatniaz anyagi dolgon, tehát nem tehetnek semmit.
2011. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hortobagyi válasza:
100%

Kicsit bohókásnak tűnik a téma.

Viszont, hallottam róla hogy energia szükséges a jelenésükre. Ott ahol szól a rádió, a TV, számítógép egyidejűleg. Ezeknek a készülékek működésével fellépő frekvencia összeadódik és egy véletlen hullámhosszúságokban nagyon érdekes parajelenségeket produkálhatnak. Ezek lehetnek hangok, csattanások, hirtelen fényjelenségek, árnyak. Nem nagyon tudják befolyásolni az élőlényeket. Szerintem, ha vannak egyáltalán, nem érzékelnek. Tehát, csak nyugodtan rádiózzál, tévézzél, gépezzél. Éveken át, laktunk, egy ilyen árnylénnyel. Nem vettünk róla tudomást. Tükörben láttuk néha elsuhanni. Csak akkor lett mérges, amikor észrevette, hogy elköltözünk. A ki ürített lakásban akkora csattanások voltak, a beépített szekrények ajtaja csapódtak. Akkor kezdtünk el félni. Szerencsére nem jött utánunk, ott maradt. A fáma szerint régebben abban a házban egy fiatalember erőszakos halált halt.

Lehet, hogy a lelke nem tudott eltávozni? Kitudja? Lehet hogy csak képzelődtünk?

Mindenesetre, egyszer a fiacskámat úgy meg ijesztette, hogy soha többé nem mert abban a szobában aludni.

Itt a vége fuss el véle.:)

2011. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
nem léteznek, ezért lefényképezni se tudod őket.
2011. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolsó előtte, nagyon érdekes, amit írtál, eddig erre még nem is gondoltam, ezek után nem merem majd bekapcsolni a elektronikus dolgokat... XD, de egyébként arra gondoltam, hogy mi van akkor, ha egy ilyen entitást videóra vagy fényképre veszünk, mondjuk pont belenéz a kamerába (ez most kicsit bugyután hangzik), nem lesz mérges, vagy mit tenne?


utolsó: egyszer már kifejtettem, de a gyengébbek kedvéért kifejtem még egyszer, nem érdekel, hogy létezik vagy sem, erről annyit, hogy a levegőt se látod, mégis létezik, na mindegy, nem állok le vitázni olyan emberekkel akik nem képesek értelmezni egy szöveget ;)

2011. márc. 4. 20:08
 9/12 Willisz ***** válasza:
mivel ezek az árnylények meg ügye a szellemek is energiából állnak nincs fizikai tulajdonságuk azt mondják tehát nem tudnak mit csinálni és még ijet nem halottam hogy valakit rémiszgettek volna utána én meg még le se bírtam kapni egyet sem... mert olyna gyorsak hogy a még at
2011. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Willisz ***** válasza:
*a telefonomat sem birom elő venni... habár egyszer majd nem sikerült csak bele nyultam a kamerába... pffff de lehet akkor se lett volna jó na mind1 a lényeget szerintem érted mert az árnylények alapból negatív energiából szerzi az erejüket ugy hogy sok mindent tényleg nem csinálhatnak max meg nézik ohgy néznak ki a fényképen vagy csinálnak egy másolatott a családi fotóhoz
2011. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!