Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A megidézett szellemek tudják,...

A megidézett szellemek tudják, ki idézte meg őket, vagy átjöhet a szomszédból szívatni engem?

Figyelt kérdés
Ha teljesen ártatlan vagyok egy szellemidézésben, tehát nem vagyok ott, nem is tudom mikor van, csak a szegény szomszéd vagyok, azt tudni fogja a megidézett démon? Vagy ha elszabadul akkor neki tök mindegy, csak jól szórakozzon?
2011. máj. 1. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen oknál fogva pikkel rád, akkor kezdhetsz félni mert le nem fog szállni rólad az biztos.
2011. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bezony este belopózik és amikor alszol csípős üvegszilánkos vazelinnel seggberak.. o.O
2011. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neki mindegy mert szenvedést hoz
2011. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TheFPSVik válasza:
ez nagyon komoly dolog...nem láttad a Paranormal filmet?? az is ilyesmi ott is egy ártatlan emberen kezdett szórakozni a démon...nézd meg...elég beszarás a film de azért tanít...szerintem költözz el onnan valahova máshova...én ezt ajánlom..de te tudod
2011. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A démon a környezetében lévő leggyengébb lelki erejü embert szemeli ki magának akit könnyen tud befolyásolni vagy éppen megszálni vigyázz vele egyb mostanába nem voltál depressziós vagy nem szoktál le semmkről?
2011. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!