Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy küldhetném el "őket"? SOS!

Hogy küldhetném el "őket"? SOS!

Figyelt kérdés
A gyerekeim, egymástól függetlenül láttak a házunkban egy nénit és egy bácsit. (igazából hosszabbra nyúlik a dolog és sok minden megmagyarázhatatlan dolog van, de próbálok a lényegre szorítkozni) A házunk egy keveset használt részében látták főleg, de máshol is. Megijednek, elszaladnak a gyerekek. Többszor volt,h nem merték elmondani mit láttak, mert megijedtek. Nem szoktam megcáfolni őket, és nem is adom jelét annak,h uuu mi lehetett blabla. Csak meghallgatom őket és elfogadom,h látták amit láttak! (a fiam már nagyobb, ő nem látja, a lányom kicsi, most ő mondja). Már nagyon fárasztó, hogy MINDEN éjszaka fél kettőtől négyig nem vagy csak nagyon felületesen tudunk aludni. Többet nem szeretnék írni, mert ígyis számítani kell sajnos rá,hogy lehülyéznek stb.
2011. jún. 27. 11:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

Van egy módszer a szellemek elűzésére, ezt még pár évvel ezelőtt mutattak nekem állítólag az afrikaiak használják:


Az adott helyre ahol a gyerekek látták oda kell vinni egy pohár tejet és egy friss tyúk tojást. Még egész reggel vigyétek be, ne nyúljatok hozzá és senki ne menjen be aznap a szobába! Este 11 és éjfél között menjen be egy személy csakis egy személy aki a legerősebb szellemileg, gyengékkel nem fognak kommunikálni sem. Aki bement vetkőzzön le teljesen, gyújtson meg egy gyertyát (igazából nem gyertyával kéne csinálni, de azzal is működnie kell, lényeg, hogy tűz legyen, de azért ne égessétek le a házat) ha bement és meggyújtotta a gyertyát akkor térdepeljen le a földre a tej és tojás elé. Lassan halkan kezdje el hívni őket, folyamatosan, majd a tojást üsse bele a tejbe. Folyamatosan hívja őket tovább, majd fogja és a gyertyát oltsa el a tojásos tejjel. Amikor teljesen kialudt és érezni a tűz jellegzetes "szagát" akkor kell velük tudatni mit akarsz, esetedben, hogy hagyjanak békén. Ne erőszakosan tedd hanem kérd őket, ők teljesíteni fogják, hidd el.

2011. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy én biztosan nem merném megcsinálni, mert van velük nekem is személyes tapasztalatom (3 is) és nem voltak túl barátságosak bár barátságtalanok sem...! :S BRRRR De mivel a gyerekeimet macerálják félek (inkább tartok) a találozástól. Az ellenérzésemmel szemben nagyon kiváncsi lennék,h miért vannak itt és mit akarnak a kislányomtól, mert minden éjjel felkeltik. Ő meg sír, kiabál, h hagyál, ott a néni, ne bántsál stb... (A fiammal is ez volt, ő azt mondta mindíg,h körbe állják az ágyát és nézik és suttognak de nem érti mit és ez nagyon félelmetes neki!!! :"""""( A férjem a legerősebb de ő sem fogja megcsinálni, mert szerinte nem kell ezt komolyan venni, és különben is blablabla....
2011. jún. 27. 11:56
 3/25 anonim ***** válasza:
Amit az első írt,az nemvalami k@mu?
2011. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Kedves Kérdező, mielőtt túlzottan belemennél a voodooba, érdemes lenne egy két lábbal a földön álló szakemberrel konzultálnod. Nem azt mondom, hogy valami baja van a gyereknek, sem Téged nem akarlak lehülyézni, de mielőtt biztosra veszed, hogy szellemekkel van tele a lakásod, érdemes lenne más aspektusból is megvizsgálni a dolgot. Az élénk fantázia, és valami rossz élmény (olyan, amiről Te esetleg nem is tudsz, vagy nem gondolnád, hogy a gyereket traumaként érte) könnyen kihozhat ilyesmit a gyerekekből, ez egyáltalán nem ritka jelenség. Sokkal gyakoribb, mint a szellemek...
2011. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia, en nem hiszek a szellemekben. Mitol lenne mar szellem? De meg ha van is, akkor is van 2 variacio:


-Ha anyagi eredetu(tehat megfoghato) az a szellem, akkor usd fejbe egy kalapaccsal.

-Ha nem anyagi eredetu, akkor meg nem torik meg rajta a feny es nem is tud a levegoben hullamokat gerjeszteni. (suttogni). R-Go senki nem hallhatja es lathatja oket.


-----------------------------


Valoszinu, hogy a gyerekek kepzelete szuli ezt.

Es ez nem szellem. Hanem a gyerekek meg nem tudnak kulonbseget tenni az alvas es az ebren allapot kozott.

Ilyenkor mar fennt vannak, de meg alszanak. Onnan lehet megismerni, hogy ha felsir es utana berakod magatok koze es megnyugszik, akkor kepes 1-1.5 percen belul visszaaludni.


En inkabb azt javasolnam, hogy probalj meg korul nezni, hogy a gyerekek honnan kepzelhetik ezt a szellem dolgot? Es szuntesd meg annak a forrasat. Mese, film, Harry-Potter, esetleg pont a Te gondolataid es megjehyzeseid.


Nalunk is volt ilyen. Aztan a gyerekeket letiltottuk a "bolond" mesekrol es megszuntek az ejjeli felsirasok.


----------


Az elso valaszolo szivat. Ne is valaszolj ra...

2011. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem hittem korábban a nem materiális dolgokban. A gyerekeim nem néznek bolond meséket, csak szigorúan!!!! ellenőrzött meséket, gyerek filmeket nézhetnek. Mivel már az elején írtam,h nem megyek bele részletekbe, mert feleslegesnek tartom, kérlek bennetek,h abban segítsetek kit lehet ilyen helyzetben mit lehet/kell tenni, hívni, hogy működik stb. Természetesen én is tudom,h a gyerekeknek élénk a fantáziája! Tudom mi a különbség alvás és félálom között. Amik a házunkban történnek 8!!!!!!!!!!! évre vezethető vissza. Nem csak a gyerekeimmel történtek hanem rokon gyerekekkel is, de mindíg csak az 5 év alattiakkal és felnőtekkel is. Hozzáteszem SENKI sem tud magyarázatot adni a dolgokra még a legvadabbul elutasítók is belátják,h amit tapasztaltak velük történt de nem tudják, mi és miért. Most azért írtam ide,mert már elég volt ebből és szeretném,h a gyerekeim végre végig aludnák az éjszakát nyugodtan!!! És nem mondaná még a szomszéd gyerek is,h néni van a házunban és megijedt tőle, mert kinyújtotta felé a kezét! :(
2011. jún. 27. 12:40
 7/25 A kérdező kommentje:

Kicsit zavaros lett az előző hsz-em. XD korrigálom. Szóval kit lehet hívni ilyen esetben vagy mit lehet/kell tenni ilyen esetben.

Az 5év alatti gyerekek látják őket/ezeket a felnőttek tapasztálják.

2011. jún. 27. 12:43
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért gondolják egyesek, hogy a szellemeket el lehet ijeszteni tejjel, tojással, füstölővel és egyéb olyan dolgokkal, amiket életükben is elégszer láttak és nyilván nem féltek tőle.Miért ijedne meg ettől bármilyen szellem?Szerintem ez butaság.
2011. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

En meg mindig nem hiszek a szellemekben. Az 5 ev alatti gyermekek velemenyeben sem, hogy esetleg szellemet lattak.


[link]

2011. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Imákkal segítségével elég hatékonyan meg lehet tőlük szabadulni.Imádkozni kell az ő nyugalmukért és a sajátotokért.

Ha ez sem segít, látót lehetne hívni.Talán ő megtudná mondani, mi az oka a jelenségeknek.

Tudsz valamit a ház múltjáról?Régebbi lakókról?

Ha esetleg a régi lakóktól maradtak ott holmik, azokat nem ártana kidobni.Sajnos vannak olyan makacs entitások, amiket atombombával sem lehetne elküldeni, olyankor sajnos marad a költözés...

2011. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!