Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben feltettem egy kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Aki végig olvassa, az megismerheti a sztorimat. Ez már elég régen volt.Az utolsó válaszom után kb. 3 hónappal elköltöztünk (nem a szellem miatt:)),bár nem is jelent meg többet.

Úgy látszik, valamiért vonzom a furcsa dolgokat, mert az új házunkban kb.1 hónapja furcsa dolgok történnek.(bekapcsolódó tv, kinyíló szekrényajtó stb.)

Megint kipróbáltam ezt a tükrös dolgot az én szobámban, de semmit nem láttam, csak megint ez a hőmérséklet-változós dolog volt.20 fokról 13-ra esett a hőmérséklet az egész házban.

Lehetséges, hogy a régi házunkból jött utánunk/utánam a szellem, vagy mi?

Légyszi, aki nem hisz az ilyenekben, vagy az én írásomat nem hiszi el, az ne írjon.(Ahogy így visszaolvasom, idegenként én sem hinnék magamnak:D)

Előre is köszi a válaszokat!


2011. máj. 19. 09:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Bakker tényleg, mi lett vele? Már ki kellet volna írnia mi lett az ottalvós buliból. Lehet hogy megölte a szellem? :O:O:O
2011. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nem tom... Írok neki 1 ímélt xD
2011. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Na elküldtem :) Remélem ír...
2011. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Olyan jól elvitatkoztunk, hogy észre se vettük a hiányát. XD
2011. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak hülyített minket... :(
2011. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Én mondtam...:) Már akkor sem volt igez
2011. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Na mindegy... Ha igaz, akkor segítettünk egy kicsit valakinek, ha nem, akkor meg jól elvoltunk. :D De megkell hagyni, hiteles volt.
2011. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Staunhoff, most örülsz mi? Látom fülig ér a szád...
2011. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Bocsi bocsi bocsi, hogy nem írtam!!!!

Amikor a barátnőm átjött, nem történt semmi, így nem is írtam, aztán meg elfelejtettem.Most semmi nem történik, tök nyugi van.Mondjuk nem is mertem újra megpróbálni.:)

Még mindig bekapcsolódik magától a tévé, meg kinyílnak a szekrényajtók,de nem merem újra megpróbálni....mert hát amikor még régen megpróbáltam elküldeni, akkor is mi lett belőle...anyuval azt beszéltük, hogy lehet, hogy kéne hívni valami médiumot, vagy nem tudom.... Jöhetnének tanácsok, hogy mit csináljak!:)

2011. jún. 19. 11:38
 40/40 A kérdező kommentje:
Ööö...kicsit sok a "megpróbálni", bocs.:)
2011. jún. 19. 11:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!