Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben feltettem egy kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Aki végig olvassa, az megismerheti a sztorimat. Ez már elég régen volt.Az utolsó válaszom után kb. 3 hónappal elköltöztünk (nem a szellem miatt:)),bár nem is jelent meg többet.

Úgy látszik, valamiért vonzom a furcsa dolgokat, mert az új házunkban kb.1 hónapja furcsa dolgok történnek.(bekapcsolódó tv, kinyíló szekrényajtó stb.)

Megint kipróbáltam ezt a tükrös dolgot az én szobámban, de semmit nem láttam, csak megint ez a hőmérséklet-változós dolog volt.20 fokról 13-ra esett a hőmérséklet az egész házban.

Lehetséges, hogy a régi házunkból jött utánunk/utánam a szellem, vagy mi?

Légyszi, aki nem hisz az ilyenekben, vagy az én írásomat nem hiszi el, az ne írjon.(Ahogy így visszaolvasom, idegenként én sem hinnék magamnak:D)

Előre is köszi a válaszokat!


2011. máj. 19. 09:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
De annak se kéne hinni, aki ilyen bekébzelt alak. :p
2011. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Úgy érted bekéPzelt?
2011. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
1. Mi köze a helyesírásomnak a témához? 2. Föleg NEKED mi közöd van hozzá? 3. Mi zavar a helyesírásomban? Talán olvashatatlan vagy mi? 4. Nem olvastad el amit leírtam? Az 1. hozzászólásom véletlen ellenörizetlenül küldtem el. 5. Amennyiben ezt azért csinálod, hogy úgy érezd hogy okosabb, jobb ember vagy, akkor tájékoztatlak róla, hogy ettöl csak egy még nagyobb lúzer, egy még szánalmasabb ember vagy. Részemröl ennyi.
2011. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Az zavar, hogy teljesen alapvető szavakat nem vagy képes helyesen leírni, (az Isten szerelmére, mire való a helyesírás-ellenőrző? Kapcsold be..) és ha kijavítanak még neked áll feljebb. Nem hibátlanul kell írni, de azért pl azt, hogy "veszélyes" illik tudni leírni. Felőlem akkora szánalmas lúzernek hihetsz, amekkorának csak akarsz, ettől még nem leszek akkora nyomorék, hogy írni se tudjak:D

A témára válaszul: szellemek nem léteznek, így követni se tudnak. A lisztbe valószínűleg anyukád lépett bele, esetleg te félkómásan, a tükörben meg nem láttál semmit, csak fáradt volt a szemed, sötét volt és nagyon bele akartál látni valamit. Ennyi.

2011. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
1. Nem én láttam a szellemet. 2. A PS3-mon nincs helyesírási ellenörzö, ebböl is látszik, hogy semmit se olvastál el amit írtam. 3. Ezek szerint ha majd te hibázol majd, akkor én is nyugodtan nyilvánosan megalázhatlak, igaz? 4. Ha szkeptikus vagy, tartsd meg magadnak a véleményed, inteligens ember módjára! Fogadd el hogy mi ebben hiszünk. Mi sem mondjuk neked, hogy "isten nem létezik, mert ez baromság....". És ezzel zárjuk le a vitát!
2011. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

1) Azt a TÉMÁRA írtam válaszul, nem neked.

2) De elolvastam, de egyrészt feltételezem nemcsak a play stationt használod internetezésre, másrészt pedig akár ott is lehetne.

3) Nyugodtan.

4) Intelligens, és miért ne mondhatnám el a véleményem? Én nem hiszek a szellemekben, megmagyaráztam a magam módján, hogy mi történhetett. Felőlem ti jöhettek szellemekkel, meg energiavámpírokkal, nekem mindegy, szerencsére én még nem rettegtem attól, hogy valami nem létező majd jól bántani fog. A betörőktől jobban tartok.

Azt pedig felőlem kántálhatod egész nap, hogy Isten nem létezik, mert szerintem se. Azt is mondogathatod, hogy Isten létezik, mert az meg nem zavar :D

Ha van egyéb hozzáfűznivalód a témához, akkor epekedve várom.

2011. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
A playstation egybe van. XD Amúgy igen, elmondhatod a véleményed, de ez az oldal nem arra való, hanem arra, hogy válaszolj a kérdésekre. A kérdezö nem azt kérdezte, hogy vannak-e szellemek, hanem azt, hogy vonzhatja-e ezeket a dolgokat.
2011. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Igazából az angol összetett szavaknál nincs arra szabály, hogy hogyan írom:) A kérdésre meg válaszoltam, semmi nem tudja zaklatni, ha az a valami ami zaklatná nem létezik.
2011. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Na mindegy, úgy sem tudnánk egymást meggyözni. Elássuk a csatabárdot?
2011. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
és mi lett a krdés kiírójával? él még szerintetek?
2011. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!