Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben feltettem egy kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Aki végig olvassa, az megismerheti a sztorimat. Ez már elég régen volt.Az utolsó válaszom után kb. 3 hónappal elköltöztünk (nem a szellem miatt:)),bár nem is jelent meg többet.

Úgy látszik, valamiért vonzom a furcsa dolgokat, mert az új házunkban kb.1 hónapja furcsa dolgok történnek.(bekapcsolódó tv, kinyíló szekrényajtó stb.)

Megint kipróbáltam ezt a tükrös dolgot az én szobámban, de semmit nem láttam, csak megint ez a hőmérséklet-változós dolog volt.20 fokról 13-ra esett a hőmérséklet az egész házban.

Lehetséges, hogy a régi házunkból jött utánunk/utánam a szellem, vagy mi?

Légyszi, aki nem hisz az ilyenekben, vagy az én írásomat nem hiszi el, az ne írjon.(Ahogy így visszaolvasom, idegenként én sem hinnék magamnak:D)

Előre is köszi a válaszokat!


2011. máj. 19. 09:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Az előző témába beleolvasgatva azt láttam, hogy egyedül élsz. Ha esetleg szokott valaki ott lenni nálad, érzékeli ő is ezeket a jelenségeket vagy csak Te? Ez elég fontos lehet
2011. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nem, nem egyedül élek.Anyukám is érzékeli ezeket a dolgokat.
2011. máj. 19. 11:26
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül is megkérnék a helyedben egy barátot, barátnőt, hogy lakjon nálad 1-2 napot. Anyukád és Te is elő van feszítve ezekre a dolgokra és lehet jelnek vesztek olyat is, ami valójában nem lenne az. Valaki, aki ennyire nincs benne a dologban lehet objektívabban tudna tekinteni a dologra egy kicsit, megnézni, hogy mi utal szellemre és mi nem
2011. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Na jó. Az előző kérdésedben olvastam, hogy valaki írta, hogy mondj el érte gy imát. Szerintem is ezt kellne tenned.

Nem tudom, hogy te hogy gondolod, de ugyebár szerintem a szellemek azért vannak itt, mert valamiért itt ragadtak. Nem udom, hiszel-e istenben, de ha a szellemekben hiszel, akkor ilyesvalakiben is hiszel... mondj érte egy imát, vagy fohászt, hogy el udjon jutni a "fénybe" !! Egyébként ez, amit mondasz, pont olyan, mintha lenne egy ismerősöd, akit meghívsz a házadba. Kedvesnek tartod, és eláruod neki, hogy mondjuk a pótlakáskulcs el van rejtve a lábtrlő alá. Ezután ő már bármikor bejöhet, még akkor is, ha te nem szeretnéd! Csak úgy tudod "kitessékelni" ha ő is úgy dönt, hogy nem jön többet, és békén akar hagyni. Márpedig ha visszatér hozzád, akkor valszeg nem akar távozni ...

17/L

2011. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
a szellemnek nincsen lábnyoma mert nem testi lény, akkor az egész lakást teleszórhatod lesztel is. MEG AZ ágyat a plafont és a falakat
2011. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a gond, hogy nem vagyok vallásos, és nem hiszem, hogyha egy olyan ember imádkozik, aki nem hisz Isteneben, hatásos lenne.Ma este áthívom majd az egyik barátnőmet, hogy aludjon nálunk, aztán majd írok, hogy mi történt.

Utolsó: A lábnyom ott volt, és nem tudott más belelépni.

2011. máj. 20. 08:02
 8/40 anonim ***** válasza:
48%
akkor az nem szellem volt, hanem betörő
2011. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne szórakozz ezzel! A szellem idézés bármilyen formálya veszéjes! Aki javasolta ezt a módszert, látszik hogy ö még soha nem próbálta, és ö is csak hallotta valahonnan. Csak hogy megértsd. A szellemek, démonok, a tapasztalatok szerint energiával táplálkoznak. Ha pedig te csinálsz egy ilyen szellem idézést, azzal te energiát közvetítessz "elméletileg". Ezt pedig az idézett szellem "elméletileg" letudja csapolni. Erre bizonyíték a változó hömérséklet. Pl ha esik a hömérséklet, akkor a szellem az adott területtöl energiát von el, vagyis megcsapolja. Ha pedig növekszik, akkor valamihez, valakihez, energiát küld. Ezért veszéjes ez a dolog, mert az adott pillanatban a szellem (NAGYON MEGERÖSÖDHET)!
2011. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne szórakozz ezzel! A szellem idézés bármilyen formálya veszélyes! Aki javasolta ezt a módszert, látszik hogy ö még soha nem próbálta, és ö is csak hallotta valahonnan. Csak hogy megértsd. A szellemek, démonok, a tapasztalatok szerint energiával táplálkoznak. Ha pedig te csinálsz egy ilyen szellem idézést, azzal te energiát közvetítessz "elméletileg". Ezt pedig az idézett szellem "elméletileg" letudja csapolni. Erre bizonyíték a változó hömérséklet. Pl ha esik a hömérséklet, akkor a szellem az adott területtöl energiát von el, vagyis megcsapolja. Ha pedig növekszik, akkor valamihez, valakihez, energiát küld. Ezért veszéjes ez a dolog, mert az adott pillanatban a szellem (NAGYON MEGERÖSÖDHET)! Szóval egy a lényeg, hívj szakembert, és nagyon vigyázz! Akár egy démon is lehet! Akármi is az, úgy tünik nem a házhoz, hanem hozzád kötödik, még inkább az energiádhoz. Amúgy egyben gratula, ugyan is ha egy szellem, démon követ, az azt jelenti, hogy magasabb az energia szinted, mint az áttlag embereknek.
2011. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!