Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben feltettem egy kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Aki végig olvassa, az megismerheti a sztorimat. Ez már elég régen volt.Az utolsó válaszom után kb. 3 hónappal elköltöztünk (nem a szellem miatt:)),bár nem is jelent meg többet.

Úgy látszik, valamiért vonzom a furcsa dolgokat, mert az új házunkban kb.1 hónapja furcsa dolgok történnek.(bekapcsolódó tv, kinyíló szekrényajtó stb.)

Megint kipróbáltam ezt a tükrös dolgot az én szobámban, de semmit nem láttam, csak megint ez a hőmérséklet-változós dolog volt.20 fokról 13-ra esett a hőmérséklet az egész házban.

Lehetséges, hogy a régi házunkból jött utánunk/utánam a szellem, vagy mi?

Légyszi, aki nem hisz az ilyenekben, vagy az én írásomat nem hiszi el, az ne írjon.(Ahogy így visszaolvasom, idegenként én sem hinnék magamnak:D)

Előre is köszi a válaszokat!


2011. máj. 19. 09:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Vagyis különleges vagy. :) Azért van két ugyan olyan válasz, mert volt egy kis technikai malör. Bocs.
2011. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Ember, neked meg a heLYesírásod veszéLYes! ŐŐŐŐŐŐ ja és még valami! Igazad van egyébként, valószínűleg a kérdező magasabb szinten áll, ha egy kicsit képezné magát, látó is lehetne.
2011. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Hú,azta...Nem hinném, hogy különleges lennék.A barátnőm ma alszik itt, majd írok, hogy mi történt.
2011. máj. 22. 17:03
 14/40 anonim ***** válasza:
Ha a rövid ü ö-kre gondolsz, az azért van, mert PS3-ról vagyok, és nincs hozzá billentyüzetem. És amit bead helyette, az nem tartalmaz hosszú ü ö-t. Amúgy azért van kettö válasz, mert az egyiket véletlen leellenörizetlenül küldtem el. Így elöfordulhat pár hiba. Sajnálom... :(
2011. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Jól van na, nem akarlak ennyire lehordani... nagyon magadra vetted? :)
2011. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Amúgy amit írtam, az puszta logika. Ha egy szellem egy ember energiáiból táplálkozik, és az illetö elköltözik, akkor a szellem csak átugrik a szomszédba. Hisz minek menne több kilómétert egy "büfé" miatt, ha van egy ugyan olyan épp mellette? Kivétel ha az említett "büfé" nagyobb mint a másik, vagy nagyobb a választék. Egy szóval több energiád van mint egy átlag embernek.
2011. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Nem csak tudom hogy sz@r a helyesírásom. Régebben tökéletes volt, csak jött pár dolog. Na mindegy haggyuk.
2011. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, te a PS3-as vagy? Ha nem, akkor kinek írtad?
2011. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
ja. - -"
2011. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem kételkedve fogadd egy olyan ember szavahihetőségét, aki a veszélyes szót j-vel írja..:D
2011. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!