Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez hogy lehet? (Alul)

Szerintetek ez hogy lehet? (Alul)

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön reggel kerestem a fekete táncnadrágom, de sehol nem volt, ezért elvittem a szürkét. Beleraktam a cipőmmel együtt egy kék nagyobb méretű szatyorba. A sulinkba van egy ilyen piros dobogószerű valami.Oda szoktuk lerakni a cuccunkat. Amikor 3 barátnőmmel indultunk táncra észre sem vettem, hogy egy narancssárga kisméretű szatyor van nálam. A metrón tűnt fel, de abba is az én cuccom volt, méghozzá a fekete táncnaciim:O Hogy csináltam??:O Nem kérek fogyatékos válaszokat köszii;)
2011. máj. 15. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg, nem a kék szatyorba tetted bele :) és amúgy a kék szatyorban a szürke nacit hol találtad?
2011. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tánccipőm nem fér bele egy kis szatyorba ezért vittem a kékben..és bocsi azt lehagytam h másnap a kék szatyor ott volt a dobogón..
2011. máj. 15. 20:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Otthon találtam;)
2011. máj. 15. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
a feledekenyseg ebben a korban veszelyes
2011. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hány éves is vagyok???Mert szerintem fogalmad sincs róla...
2011. máj. 15. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Múlt héten kerestem napszemcsim. Tudtam melyik fiókban kell lennie, kinyitottam nem volt benne. Mivel már nem állt amúgy se jól, azt hittem hogybiztos kidobtam akkor.

Vettem is egy újat, 1000 Ft- ért.

Aztán valamiért kinyitottam ugyanazta fiúkot pár nappal később és bent volt a szemüveg.

NEm eldugott helyen, valamik alatt, hanem a legtettején, ezen kívűl csak már papír és mappa van benne...


Nos?

2011. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elnézted a színét rosszak voltak a fényviszonyok és szürkének látad megesik bárkivel
2011. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Módosult tudatállapot. Valamiért nem jutott eszedbe, hogy a narancsban van a fekete nadrágod, ezért bepakoltad a másikat, majd indulás előtt már ezt is elfelejtetted, és rutinól megfogtad a narancsot, amiről korábban nem emlékeztél, hogy hol van.


Én régebben párszor eljátszottam, hogy kidobtam a kukába a kiskanalat, majd elmostam és a kredencbe tettem a joghurtos dobozt. Aztán kapcsoltam, hogy valami nem stimmel.

2011. máj. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen a narancssárgában volt a fekete gatyád és elvitted a kéket is a cipőddel és a kéket otthagytad. ennyi :D
2011. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező:Mivel iskolába jársz, úgy gondolom a szöveg alapján, hogy diák vagy.Az pedig 6-2? valahány év között vagy.Ebben a korban pedig igenis rossz dolog a feledékenység.
2011. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!