Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mennyi az esélye hogy hazánkba...

Mennyi az esélye hogy hazánkba kerüljön egy Chupakabra?

Figyelt kérdés
Mindíg hallani, hogy dél amekrikában honos és afrikában is megtalálható, de ha a kárpátokban is meg van a klíma itt is előfordúlhat ? Láttak már ilyet erre es?
2011. ápr. 27. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Persze, mutálódik valamilyen szinten, de gondolj csak bele: ha le mész úszni a balcsira nem nő rögtön kopoltyúd ha vízbe mész, pedig nem a víz a természetes közeged.

Vagy ha elmész az Antarktiszra, legyen akármilyen hideg, nem fog bundád nőni.

Én is mondtam hogy mutálódhat, DE NEM ILYEN SZINTEN.

Itt egy kis olvasnivaló:

[link]

A vaddisznó pedig akármennyire is hülyén hangzik egy félénk állat. A hajtáson is csak bevonulnak az erdőbe az emberek, és kiabálnak, ettől megijed és szalad.

2011. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"A vaddisznó pedig akármennyire is hülyén hangzik egy félénk állat."

Nem humorizálni akarok, de a Chupakabrát még ennyire sem ismerjük, mint a vaddisznót! Lehet, hogy ő is kienné a kezedből a sült kolbászt. Miért kell tőle félni, ha nem is ismerjük?

2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Látod, ez egy remek kérdés. Van néhány dolog, amit tisztáznunk kéne a válaszolás előtt:

Létezik-e?

Ha létezik:

Milyenek a tulajdonságai? (ezt úgy általában értem, tehát mint például a kutyáknál: tanítható, tudjuk a testi felépítését, viselkedését...stb)

No meg ott van az a tény, hogy egyetlen ember sem látta olyan szinten, hogy JÓL beazonosítható legyen, TÖBB szemtanú által. Sokan sokféleképpen írták le a külsejét. Több állítólagos megfigyelő szerint röpképesek.

Szerintem ha ezeket nem válaszoltuk meg addig fából vaskarika az egész vita.


Most belegondoltam, abba hogy már lassan a holdon is félnek a chupakabrától, aztán lehet, hogy csak régen szórakozott egy részeg paraszt a vasvillájával hazafelé menet a kocsmából xD

2011. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy chilei, perui nyelven annyit jelent, hogy ördög, és a kisgyerekeket ijesztgetik vele, ha nem eszik meg a spenótot, akkor jön a chpubakabra, és hamm bekapja. Ilyenfajta chupa már nálunk is van. Spenótevő.
2011. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!