Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mennyi az esélye hogy hazánkba...

Mennyi az esélye hogy hazánkba kerüljön egy Chupakabra?

Figyelt kérdés
Mindíg hallani, hogy dél amekrikában honos és afrikában is megtalálható, de ha a kárpátokban is meg van a klíma itt is előfordúlhat ? Láttak már ilyet erre es?
2011. ápr. 27. 21:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Most figyi ha varázsgombát eszel akkor bárhol bármikor felbukkanhat xD
2011. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

A Karib-tenger szigetein, Dél-Amerikában (Chilében) és talán Floridában voltak eddig észlelések, vagy a létezésére utaló nyomok, az afrikai megjelenéséről még nem hallottam.

Ha valóban van ilyen lény, akkor valószínűleg a melegebb éghajlatot szereti. De amíg nem tűnnek fel tömegesen, illetve nem fognak el egyet élve vagy holtan, addig felesleges ezzel foglalkozni.

2011. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én osztom a félelmedet, kb. másfél éve hallottam, hogy Szerbiában lelőttek egyet. Szerbia meg nincs túl messze :S


Én pont az erdő aljában lakom, szóval nem nagyon vagyok feldobva. Pici gyerekeim és háziállataim is vannak. Talán butaság tartani ilyesmitől, dehát csuda tudja... Szerintem akkor sem mondanák meg nekünk, hogy van az országban, ha lenne.

2011. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Tom Benko ***** válasza:
Ha létezne ilyen lény, akkor már kutatók vadásznának rájuk.
2011. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerbiában lopakodót lőttek le, nem chupakadabrát.
2011. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha létezik is, nem hinném, hogy felbukkanna itthon.
2011. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Remélem, ezt nem azért írtad, mert azt gondolod, hogy ide még egy szerencsétlen szörnyeteg sem jönne szívesen?
2011. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Figyelj: Még most is több százezer élőlény várja a besorolást, de ezek többnyire csak mikroszkóppal láthatóak, olyan kicsik, ugyanis baktériumokról mikroorganizmusokról van szó. A chupakabra az csak egy üzleti kitaláció. Az ország szerinted mennyi pénzt szed a chupakabrát kereső turisták után?

Amellett most magamat hazuttolom meg, mert mivan, ha valamelyik állat mutálódott? erre az esély megvan, de nem ilyen szintű mutációra, hacsak nem szándékos, ember keze van a dologban, de erre is kicsi az esély.


Ennyi erővel félnem kéne a kecskerágótól is, pedig az növény xD.

2011. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Minden élőlénynek mutálódnia kell, amelyik elkerül természetes származási helyétől. Ugyanis egy adott formáció, egy adott helynek felel meg. Ezért is különbözik a néger az eszkimótól. Úgyhogy ha ide is kerül egy ilyen chupakadabra, nem valószínű, hogy elsőre be tudnánk azonosítani.
2011. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
lehetséges.De ez is csak egy élőlény.Akármilyen ocsmány.Vannak olyan élőlények amiktől jobban kell félni az erdőkben.pl vaddisznó
2011. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!