Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetséges (démon dolog. )?

Ez lehetséges (démon dolog. )?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmre démont küldtek. Úgy tudom, hogy ha megtaláljuk azt, aki rá küldte, vissza lehet küldeni, és így a barátnőm újra "szabad" lesz...

Nos tudjuk ki küldte, azt is hogy miért, csak az a probléma... hogy egy másik démon volt (ne kérdezzétek miért, hosszú).


CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK.


2011. ápr. 15. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Attól aki rád küldte szerezz meg egy emléktárgyat!(lehet akármi) és egy hivatásos démonidézővel aki ijennel foglalkozik idézzétek oda a démont! (de persze egy állat vagy kissebb élőlény formájában) és azzal az emléktárgyal amit szereztél meg kell ölnöd! egy mozdulattal kell megölnöd mert ha megsebzed de nem halt meg, rád száll!(ezt persze csak én találtam ki de bevállhat..:P)
2011. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!