Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon ez tényleg megtörténhetett?

Vajon ez tényleg megtörténhetett?

Figyelt kérdés

[link]


mit gondoltok erről az esetről?


na meg a hangfelvételről?


2011. ápr. 5. 18:05
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
én mindig nyitott voltam az ilyen dolgokra, de nem léptem át sosem a határt. tudom, hol van egy határvonal amit nem szabad átlépnem, mert akkor én is olyan fanatikus buzgó leszek meg hasonlók. nekem nem ez a célom én csak szeretek ilyenekről olvasni.
2011. ápr. 5. 19:21
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: ki mondta ,hogy el is hiszi a kérdező ?!....a hinni benne és a "csak érdekel a téma,megszeretném beszélni olyanokkal akiket úgyszintén érdekel" két külön téma...


a hangfelvételt és a cikket már olvastam...igazából megdöbbentő,mert ha tényleg igaz,hát akkor durva...

Ha nagyon odafigyelsz a hangfelvételre elég para.

Én sem tudom eldönteni hogy higgyek benne vagy ne. Ebben a században már egy haladó megtud csinálni egy ilyet(vagy nem XD)

egyszer elmennék erre a helyre(tudtommal le van zárva),de kit érdekel ?

2011. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

tudom hülye vagyok csak hogy örüljél már hogy valaki nem azt írja hogy nem mert van egy csöpp esze és nem hisz el minden marhaságot.


erre a mondatra írtam (bocs) :)

2011. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

végre..van olyan akit ez érdekel? ebben a témakörbe? je végre 1 ember :DxD!


nos, hát ha valóban megtörtént...tegyük fel , hogy megvan ez a hely, de levan zárva.tiltott zóna- ez is olyan, mint az 51-es körzet. oda sem nagyon engednek be civiliket. azért én is kíváncsi lennék egy ilyen helyre, de sajna ez nem olyan egyszerű:/.

a hangfelvételen meg mintha valamelyik mp-nél lehetett volna hallani egy mondatot...lehet, hogy az valójában nem is a pokol volt. de mikor előszőr meghallgattam előszőr én is a pokolra gondoltam.

2011. ápr. 5. 19:25
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
ezenkívül én is szeretek ilyenekről olvasni,de tudom,hogy a sok megártana.Ha sokat olvasnék belőle,biztosra veszem,hogy egy idő után már hinni kezdenék az ilyenekben ...
2011. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

". Ebben a században már egy haladó megtud csinálni egy ilyet(vagy nem XD) "


na hát ezaz. sajnos sose értettem azt, hogy miért nem mondják el az embernek kerek perec az igazságot itt és most...ehelyett mindent csak eltitkolnak. szóval semmire sem lehet rámondani, hogy valójában megtörtént volna. csak a kételyek maradnak meg. : )


én amúgy nem szoktam mindig ilyeneket olvasni, ezt a csiribusz freeblog-ot csak ilyen hónaponta szoktam olvasgatni.

2011. ápr. 5. 19:27
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm ! :D

egyébként a hangfelvételeken legtöbbször férfi üvöltést hallok és néha egy-egy női is becsúszik ! Már felmerült bennem az a kérdés,hogy miért CSAK üvöltenek ? Vagy ekkora a kín ,,odalent" ? Miért nem tudnak beszélgetni csak ? Vagy akkora a tömeg odalent,hogy a beszélgetések ilyenné alakulnak ?

Persze ezek a kérdés akkor ,,érvényesek",ha igaz a történet ! :)

2011. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, lehet azért kezdtek el üvöltözni mert akkor épp a fúró pont őket érte..tehát lehet nem is a pokol volt ott.
2011. ápr. 5. 19:32
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Sima ala natur emberek ?
2011. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Vagy gondolom a szövegből emlékszel, hogy volt egy olyan rész ahol azt írták, hogy volt valahol egy bejárat, ahol a Föld belsejében lévő lények ki tudtak jönni..lehet ,hogy azok a lények voltak vagy emberek nem tudom, és a Föld belsejében vannak ilyen városok.
2011. ápr. 5. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!