Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon ez tényleg megtörténhetett?

Vajon ez tényleg megtörténhetett?

Figyelt kérdés

[link]


mit gondoltok erről az esetről?


na meg a hangfelvételről?


2011. ápr. 5. 18:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
nincs bizonyíték arra, hogy nem történt meg de arra sem, hogy megtörtént..szóval nem ilyen választ várok.
2011. ápr. 5. 18:15
 3/40 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszek ilyen marhaságokban, szóval nem....
2011. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

nem mondtam azt, hogy higyj de mint írtam nem ilyen válaszokat várok.


csak megbeszélni szeretném a többivel akik kaphatóak az ilyenre.

2011. ápr. 5. 18:33
 5/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Figyelj akkor minek teszed fel a kérdést hogyha senki nem tud rá indokot adni hogy miért igen vagy miért nem? én magam nem hiszek benne úgy ahogy pokolban ill. mennyben és kész senki se tud neked normális választ adni mert ha tényleg létezik is pokol nem jött vissza senki szóval lehet igen lehet nem szerintem elég korrekt volt az első válasza ő nem hisz ahogy én sem.
2011. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

te se érted..

valahogy ki kellett írnom a kérdést.

és nem az olyanoknak szántam akik semmiben nem hisznek, de ha ezt nem lehet megérteni akkor gratulálok.

én csak megtárgyalni szeretném azokkal akik kaphatóak ezekre. és abban nincs olyan, hoyg tényekkel alátámasztani meg bizonyítékokkal..

2011. ápr. 5. 18:36
 7/40 A kérdező kommentje:

vajon ez megtörténhetett...

nem vártam indoklást, csak egy kérdés merült fel bennem mint azokban is (gondolom)akik olvasták a történetet.

2011. ápr. 5. 18:37
 8/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
24%
Nem mondtam nem hiszek semmiben... csak ebben a sz@r kereszténységben nem mert marhaág én is megvagyok keresztelve de csak kényszerből...
2011. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
marhaság*
2011. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

én is megvagyok keresztelve.

attól még érdekelnek az ilyenek. és ami érdekel csak ahhoz írok . akkor nem értem minek jössz ide, ha egyáltalán nem hiszel semmiben és nem is érdekel ez sem. én sem húzom fel magam olyannal ami egyáltalán hidegen hagy. csak szimplán lesz@rom.

2011. ápr. 5. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!