Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon ez tényleg megtörténhetett?

Vajon ez tényleg megtörténhetett?

Figyelt kérdés

[link]


mit gondoltok erről az esetről?


na meg a hangfelvételről?


2011. ápr. 5. 18:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
31%

látom kérdező értesz az embeekhez...mindenkit idegesítenek a gúnyos,értelmetlen vagy nem a kérdésre válaszoló ill. kritizáló válaszok,de itt egyik sem az volt ennek ellenére te mindegyikbe belekötöttél.Első írta hogy nem. ebbe is belekötöttél pedig a kérdésedre válaszol,úgyhogy nincs semmi kivetnivaló benne.

az én válaszom: nem. persze csak akkor ha nem kötsz bele.ha belekötsz akkor tőlem lehet igen is a válasz...de az őszinte az a nem.

2011. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Pont most mondtam hogy hiszek én is :) Ásatrús vagyok ami pogány vallás. Viking Glory.
2011. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
62%
De ha valakit ez az egész nem érdekel akkor miért olvassa és miért ír hozzá ezt nem értem..
2011. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megtörtént lehet hogy nem:D még én ilyen nem tapasztaltam addig nem tudom mit higyjek.De általába így van ha valakivel ilyesmi dolgok történnek akkor azt nem nagyon hiszek el az emberek.
2011. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

"látom kérdező értesz az embeekhez...mindenkit idegesítenek a gúnyos,értelmetlen vagy nem a kérdésre válaszoló ill. kritizáló válaszok,de itt egyik sem az volt ennek ellenére te mindegyikbe belekötöttél.Első írta hogy nem. ebbe is belekötöttél pedig a kérdésedre válaszol,úgyhogy nincs semmi kivetnivaló benne.

az én válaszom: nem. persze csak akkor ha nem kötsz bele.ha belekötsz akkor tőlem lehet igen is a válasz...de az őszinte az a nem."


Én értek az emberekhez, tényleg :) És tudod mit nem értek? hogy akkor mi a büdös francnak kell ideírni, ha mást nem tudtok írni, hogy "én nem hiszek semmiben, nem érdekel h.lyeség az egész.." nem egy kérdésemnél előfordult ilyen, csak az a baj, hogy én nem a hitetlenek válaszára vagyok kíváncsi. : ) remélem felfogtad ezt azért, hogy mire is gondolok.

én nem kajáltam be a story-t, de egyszerűen mit nem lehet azon felfogni, hogy szeretek ilyen történeteket megbeszélni olyanokkal akiket szintén érdekelnek az ilyen story-k...ezen mit nem lehet felfogni? és úgy tudom, ez a kategória olyan, de látom sokuknak a szellemi szintje meghaladja a 0-t. mert látom olyan is ír ide, akit egyáltalán nem érdekelnek se a szellemek se az ufok semmilyen ezoterikus dolog, de még is írnak ide..

nekem ez felfoghatatlan. én sem írok oda, ami egyáltalán nem érdekel amihez nem akarok és nem tudok mit írni mert felfogom.

a kérdést pedig elmagyaráztam, hogy értettem, nem tudtam volna másképp feltenni. ha azt írom,hogy mit gondoltok erről a történetről, akkor is csak annyi válsz jött volna, hogy nem hiszek benne ennyi.

ezen nincs mit megvitatni már.

2011. ápr. 5. 18:59
 16/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
na figyelj csak a kedvedért mert már unlak hogy ilyen penész agyú vagy: gyáááááááá ez brutááál!!! ma tuti nem alszok ettől a viditől hát ez nagyon komoly megyek gyónni nehogy én is ott visongjak te jó ég mi lesz velem...
2011. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

"na figyelj csak a kedvedért mert már unlak hogy ilyen penész agyú vagy: gyáááááá ez brutááál!!! ma tuti nem alszok ettől a viditől hát ez nagyon komoly megyek gyónni nehogy én is ott visongjak te jó ég mi lesz velem..."


idióta vagy te csak nem forogsz xD.

na feltettem egy egyszerű kérdést, és ilyen bonyolult lett. most ki mondta, hogy rettegjél?:D te nagyon h.ülye vagy.

még egy olyan témában sem tudok semmit megbeszélni mással, ahol amúgy nyugodtan meglehetne beszélni..de nem mert jönnek ide az ilyen.hülye emberek.

2011. ápr. 5. 19:07
 18/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
tudom hülye vagyok csak hogy örüljél már hogy valaki nem azt írja hogy nem mert van egy csöpp esze és nem hisz el minden marhaságot.
2011. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

"

tudom hülye vagyok csak hogy örüljél már hogy valaki nem azt írja hogy nem mert van egy csöpp esze és nem hisz el minden marhaságot.

"


Látom azért jó a szövegértésed neked is :) Én hol írtam, hogy elhiszem? azt bírom, hogy ide jönnek, és megakartok győzni arról amit még ti sem tudtok..és valójában mi sem, de azért ti miattatok szép kis viták szoktak kialakulni, hogy még véletlenül se tudják megbeszélni egymás közt azok akik szeretnek ilyenekről beszélni.

én csak úgy szoktam ilyeneket olvasni, de nem hiszem el csak elgondolkoztat mert érdekesnek tartom. mintí rtam valamelyik kommentemben, nincs arra bizonyíték, hogy megtörtént de arra sem, hogy nem történt meg..

2011. ápr. 5. 19:14
 20/40 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Jó feltételezzük hogy megtörtént.De akkor is mi van? ha esetleg tényleg kijött az a szárnyas démon és ki fognak jönni később akkor sem lesz semmi akkor kész vége mindennek úgyse tudunk semmit se tenni elenne amúgy nekem is volt ilyen korszakom amikor ilyenek után kutattam egész nap de nem jó ez mert én akkor nagyon is elhittem és az emberi fantázia meg nagyon nagy és sokszor volt olyan hogy oda képzeltem egyes dolgokat ami igazából nem is igaz nem jó beleártani magunkat ezekbe a dolgokba.
2011. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!