Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem egyszer sem kétszer...

Nem egyszer sem kétszer fordult már ez elő hogy hallok valakit elmenni az ajtóm előtt holott valójában nem ment el ott senki! Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Általában mikor egyedül vagyok otthon akkor mindig az a érzés fog el hogy még sem vagyok egyedül mert hiszitek vagy sem de tisztán hallok valakit elrohanni vagy elsétálni a házban. Családi házban lakunk nem tömben ahol fel alá rohangálnak az emberek, nem vagyok hiszékeny ilyen dolgokban még is mikor hallom hogy valaki rohangál a házban hát mit is mondjak picit eléggé be vagyok olyankor sz.rva. (Legtöbbször mikor a mosdóban vagyok és épp végzem a mindennapi dolgaimat fogmosás, kéz vagy arc mosakodás stb... az ajtó körül hallom valakinek a lépteit kinézek nincs ott senki hozzá teszem még mindig egyedül vagyok a házban mikor ezek történnek) A mosdó pont úgy helyezkedik el hogy az ajtó a mosdó szempontjából nézve a helyiség végén bal oldalon van, valaki megtudná magyarázni hogy mért rohangál a "levegő" a házban lassan már ott tartok hogy félek egyedül lenni. :(
2011. febr. 28. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg -ahogy az egyik kommentelő írta-, hogy szólítsd fel határozottan, erélyesen és hangosan, hogy menjen el mert semmi keresni valója ott. Én 6 hónapig voltam egyedül a kislányommal a házunkban és ha éreztem, hogy rajtunk kívül még van ott valaki akkor, én is felszólítottam, hogy hagyjon békén. Illetve az egyik ismerősöm mondott egy mondatot amit el kell mondani ilyen esetekben és állítólag ettől elmennek. Nekem mostanában szokott olyan lenni, mintha valaki megérintené a hajamat (konkrétan érzem is). Eléggé hátborzongató.
2011. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Willisz ***** válasza:
szellemeknél bejön többynire ha meg kéred menyenek el de démonoknál :S hát ami furcsa ha valami akkor szellem lehet mert viszont démon ok nélkül nem nagyon szokot sehol lenni legalábbis eddig mindik szellem idézés, szellem vadászat alatt szetek össze démonokat egyik ismerősöm is habár nem rég foglalkozom ezzel csak azóta mi óta elég furcsa tapasztalataim vannak ugy hogy na mind1 ha nem megy el hív egy szakemebert :D
2011. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mi lehet csak rohangál valaki vagy valami a házban tegnap is egyedül voltam épp néztem a valóvilágot ami 19:00-or kezdődik azt hiszem, hát ahogy néztem őket és nevettem hogy valamikor puszi pajtásak majd másnap már kiabálnak egymással és ellenségek lesznek később pedig újból puszi pajtásak lesznek, és elfeledkeztem arról hogy egyedül vagyok újból hallom hogy valaki rohangál az ajtó körül(érdekes mért mindig az ajtónál) azt hittem hogy az anyám az vagy a tesóm ment a konyhába kinézek hogy mért rohangál sehol senki akkor jöttem rá hogy: Hej várjunk csak! Hisz rajtam kívül nincs senki más a házban! Megijedtem mert már megint a "levegő" futkározok fel alá. :(

Esküszöm kezdem már azt hinni hogy csak képzelődök, bár ha visszagondolok a gyerekkoromra dereng valami emlék arról hogy már akkor is hallottam ezeket csak kicsi voltam és hát akkor azt se tudtam még hogy mi az a kísértetet.

Nem lehetséges az hogy az ami sétálgat a házban az a családunkhoz egy közel álló személy volt?

2011. márc. 1. 20:01
 14/15 anonim ***** válasza:
A veled élők közül hallotta már valaki ezt a "járkálást"? Amúgy szerintem elképzelhető, hogy egy közeli hozzátartozó lehetett, de akár egy idegen ottragadt szellem is lehet. Képzeld el, hogy nyáron ahogy vittük ki a csemetéinket a játszótérre valahogy az anyukákkal erre a témára terelődött a szó. Az egyik anyuka elmondta, hogy amikor ő volt kisgyerek látott egy kövérebb alacsony és egy vékony magasabb "embert". Beszélt velük látta őket rendszeresen. Amikor elmondta az anyukájának pszichológushoz vitte és elkezdtek kutatni a ház története után. Kiderült, hogy két ember is élt ott (a személyleírásnak megfeleltek a való életben is) és felakasztották magukat abban a házban. Lehet, hogy nálatok is történhetett valami, ha nem is a házban a telken talán valamikor egyszer. Ki tudja a mostani lakóhelyünk régen milyen események színtere lehetett....
2011. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mars. Zsályával pedig ki tudod füstölni, elvileg segít.
2011. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!