Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi volt ez a...

Szerintetek mi volt ez a szellemtörténet valójában?

Figyelt kérdés
Talán fél éve történt az az eset, hogy a szomszédasszonyunk rémülten mesélte el nekünk többször is, hogy szellemet látott. Valójában ez úgy történt elmondása szerint, hogy ő a szobában hajtogatta a ruhákat, amikor hirtelen különös zajra lett figyelmes és hirtelen az előtte lévő ablak üvegtáblái vörösen kezdtek izzani. Néhány másodperc múlva a vörösen izzó ablak előtt egy sötét emberi árnyalak jelent, meg és mondott is valamit, majd ezután kirepül az ablakon és eltűnt. Az izzás is megszűnt. A szomszédasszony férje is látta az esetet az udvarról, látta a távozó árnyalakot. A történtek után negyed órával jött a telefon, hogy meghalt az anyósa, aki nagyon utálatos volt, egyik se szerette a másikat.
2011. márc. 7. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehetett valós,talán a néni kicsit kiszínezte. Persze az is lehet hogy kitalálta,de azért ez nem olyan lehetetlen történet,hogy ne lehessen valós.:)
2011. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem találta ki, mert tudtom szerint nem olyan és tényleg látszott rajta, hogy nagyon megijedt. Többször is átjött hozzánk és elmesélte, ettől kissé megnyugodott. Ijesztő lehetett. Én ezek után tényleg hiszek a szellemekben.
2011. márc. 7. 16:50
 3/8 Willisz ***** válasza:
szerintme igaz csak kicsit kiszinezte :))
2011. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Első vagyok. Valószínű,hogy akkor igazat mondd,csak lehet hogy az ijedség miatt kicsit rátett a történetre.

Amúgy én nem HISZEK bennük,hanem TUDOM ,hogy vannak. ;) Tapasztalat.

2011. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat:)
2011. márc. 7. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

én is azt mondom hogy lehetett valos,mert igenis vanak szellemek,és itt vannak idönként köztünk.nekem is tapasztalat,és nem egy ,nem kettö tapasztalatom volt már.

Én ugy vagyok velük,hogy nem háborgatom öket,igy ök is békén hagynak engem.

2011. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Simán lehetett valós!Max lehet h az ijedségtől kicsit kiszinezte!Még ettől durvább dolgok is történtek!Az aaz igazság h a szellemekben nem hinni kéne hanem tudni h vannak akkor is ha manapság a tudománnyal mindent meg lehet magyarázni!Az meg egy dolog h vki annyira hisz benne h esetleg apróságokra is ráfogja!De aki nem hisz bennük az vhol becsukja a szemét inkább azért mert ő vele még nem történt ilyen!Hű de most mit fogok kapni azoktól akik nem hisznek bennük!
2011. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HA ez nem FAKE, akkor akár lehetett az anyós is. Pláne ha mindketten látták. Valaki lehet fogékony ezekre, bár lehet hogy az öregasszony is képzelődött, vagy csak simán unatkozott, és kitalálta az egészet. Vannak ilyen dolgok, de ha valaki nem fogékony ezekre, akkor az nem is fogja megtapasztalni.
2011. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!