Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem egyszer sem kétszer...

Nem egyszer sem kétszer fordult már ez elő hogy hallok valakit elmenni az ajtóm előtt holott valójában nem ment el ott senki! Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Általában mikor egyedül vagyok otthon akkor mindig az a érzés fog el hogy még sem vagyok egyedül mert hiszitek vagy sem de tisztán hallok valakit elrohanni vagy elsétálni a házban. Családi házban lakunk nem tömben ahol fel alá rohangálnak az emberek, nem vagyok hiszékeny ilyen dolgokban még is mikor hallom hogy valaki rohangál a házban hát mit is mondjak picit eléggé be vagyok olyankor sz.rva. (Legtöbbször mikor a mosdóban vagyok és épp végzem a mindennapi dolgaimat fogmosás, kéz vagy arc mosakodás stb... az ajtó körül hallom valakinek a lépteit kinézek nincs ott senki hozzá teszem még mindig egyedül vagyok a házban mikor ezek történnek) A mosdó pont úgy helyezkedik el hogy az ajtó a mosdó szempontjából nézve a helyiség végén bal oldalon van, valaki megtudná magyarázni hogy mért rohangál a "levegő" a házban lassan már ott tartok hogy félek egyedül lenni. :(
2011. febr. 28. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak állataid? Vagy az ismerőseidnek akik el tudják hozni hozzátok. Az állatok nagyon érzékenyek az ilyesmire. Rögtön reagálnak.
2011. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy valami szellemlény tartózkodik a házatokban.

Azért ne ijedj meg, elképzelhető, hogy ártalmatlan.

Nálunk is volt, bár mi nem hallottuk, "csak" láttuk, aztán a férjem beszélt vele és elment.

Zavaró tud lenni, ha félsz tőle az biztos, én is féltem.

2011. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami démont bolygathattál meg. Szellemek azért nem lehetnek, mert azok nem csapnak zajt. A démonok pedig általában zajosak, és sokat esznek.
2011. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék hogy ne halljam? Nekem már az is elég hogy hallom az hiányozna még ha látnám is.
2011. febr. 28. 21:23
 5/15 poiu ***** válasza:
56%
Ez bonyolult. Tudnod kell, attól, ha azt hiszed, hogy nem ment el senki, még elmehettek. Fordítva inkább igaz, fiatal lányok gyakran azt hiszik, hogy elmentek, pedig dehogy. Tehát összetett a kérdés, de a megoldáshoz közelebb visz, ha Te kellemesen elmész, hetente többször :-)
2011. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

21:16-es válaszadó biztos lehetsz benne hogy nem bolygattam fel semmilyen démont.


Első válaszadónak igen van állatunk egy házőrzőkutya(Lány) ha ilyen történik mindig a főbejáratnál van és kaparja az ajtót.

2011. febr. 28. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
elmebaj, de szerintem kezelhető, nem tűnik vészesnek.
2011. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ha azt veszed észre hogy a kutya kezd besokallni vidd el átmenetileg valahova ha tudod, mert ő nem érti az egészet és kaphat egy olya sokkot, ami végzetes lehet. Nem lehet, hogy torzít a hang és máshonnan jön csak úgy hangzik mintha bent lenne és azt jelzi a kutyus? Ha még egyszer kapar nézz utánna alaposan. Az ilyen helyen lévő kutya, egy helyre fókuszál és figyel, mintha lenne ott valaki. Bizonyos helyre nem mennek, esetleg nem esznek, ok nélkül idegesek a viselkedésük esetenként agresszív és szokatlan lesz, ami addig nem volt jellemző és úgy tünik mintha beteg lenne de az orvos rendszerint nem talál semmit.

Nem tudom hogy nálatok lehet-e fogni a kábelon az ID discoverit, de ott este megtörtént eseteket mutogatnak. Nagyon érdekes. Ami minden adásban visszajön: zsájafüvet kötnek kötegbe amit meggyújtanak és a füstöt végigviszik a házban és kérik a szellemeket hogy távozzanak. Esetenként imádkoznak. De szerintem ha tényleg biztos vagy a dolgodban ne menj a saját fejed után mert az nem vezet jóra. Keress a neten valami szakembert.

A szomszédom olyan lakásban lakik ahol egy aranyos öreg néni lakott, kórházban halt meg és mesélte a lány hogy minden este ugyanabban az időben a konyha felöl elindul egy halk recsegés ami mindig ugyanabba az irányba halad és a hálószobában ér véget. Az addig rendben van hogy recsegnek a bútorok az enyémek is recsegenk a hőingadozás miatt. Na de nem ugyanabban az időben ugyanabban a sorrendben ugyanúgy. Ő nem kerít nagy feneket a dolognak mert utána nem történik semmi. Néha viccből beszól hogy Erzsike néni nyughasson már. Azóta nem tudom mi van. Egyébként nem csak a démonok adnak hangot hanem a szimpla szellemek is akik a figyelmet akarják felkelteni, vagy segítségre van szükségük, esetlen nem tetszik nekik az átépítés.

2011. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A mai napig nem hiszem el... tudom sokan fognak támadni emiatt... engem fogdosni szokott,keresztanyám látta is...többször lehúzta rólam a takarót, és olyan is volt, hogy egy üres pohár volt a kezemben, mentem volna a csaphoz inni, önkéntelenül meglendült a kezem és pofán öntöttem magam vízzel az üres pohárból....van, hogy érzem ott van, ilyenkor a macskám meredten néz az adott pontra, feláll a szőre, a karmait kiereszti és fúj...nem drogozok, nem iszok, nem vagyok idegbeteg... egyszerűen félek , de még mindig nem vagyok képes elhinni...
2011. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az fordult elő, hogy valamilyen lény, vagy lények úgy jártak a szomszédban, hogy nem is láttuk, nem is hallottuk. Ráadásul fényes nappal, délelőtt, egy forgalmas lépcsőházban történt. A kutya sem jelezte, pedig az minden hangra ugat.

Végül mégis elvitték a tévét, a videót, meg a pénzt.

2011. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!