Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor valójában mit...

Most akkor valójában mit mutat az NST? Már kétszer voltam holnap megyek harmadszor. Itt azt olvasom hogy a fájásokat is méri, és rajzolja, de nálunk csak a szívhang van rajta, amit ctg-nek hívnak. Szóval hogy van ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Pedig elvileg úgy van, hogy a papír felsó részén van a baba szívhangjának a görbéje és alul egy másik görbe ami a fájásokat mutatja. Biztos nem ilyen a papírod amit kaptál?
2008. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Nst nem mutat fájást csak magzatmozgást.

[link]

2008. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mutat fájást is, ha 2 érzékelőt raknak rád. Egyik a baba szívhangját rajzolja, a másik az esetleges fájásokat.
2008. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az NST (elvileg) mutatja a te fájásaidat, de gyakorlatban inkább csak a baba szívhangját. Én az első babámmal a terhesség végén már 2 naponta jártam NST-re, voltak olyan fájásaim, hogy azt hittem, bent tartanak a kórházban, de az egyik doki csak ránézett a papírra a fájásgörbére és röhögött, hogy ez nem fájás. Pedig az szülésnél is ugyanolyan erősséggel indult, vagyis nem én reagáltam túl, egyszerűen csak ezek a gépek inkább a baba szívhangjára vannak kifejlesztve.
2008. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a CTG és az NST ugyanaz. Nekem volt, hogy csak egy tappancsot raktak a hasamra, akkor csak a magzatmozgást nézték, amikor kettőt, akkor a magzatmozgás mellett a fájásokat is mérte.
2008. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!