Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehet vagy démon?

Szellem lehet vagy démon?

Figyelt kérdés
Nem rég a barátaimmal idéztünk egy szellemet.De nem jött össze nem történt semmi.Hát mit lehet tenni itt aludtak és este vagyis már majd nem másnap volt olyan hajnali 3 felé felébredtünk egy nevetésre inkább örült kacajra. Felkeltünk és lementünk a földszintre ahol a kályhában égett a tűz és egyre hangosabb volt a "nevetés" a kályhában egyre nagyobb tűz volt. Ekkor ki nyílott a bejárati ajtó és a tűz elaludt.Nem volt otthon senki és még csak fa se volt benn
2010. dec. 19. 18:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Esszke mekkora képmutató barom vagy :D

Ide meg azt írtad, hogy túl sok szellemekkel suttogót néz a kérdezö: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


A kis álszent itt meg okoskodik, hogy aki nem hisz az minek ír :D

2010. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Aha. Pontosan így van.
2010. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha valóban a jelenség idézte elő a tűz fellángolását, akkor azt vmiféle szellemnek nevezném, de vigyázat! A szellem nem azonos a kísértettel, amelyet a szeánszokon megidézni szoktak. Ha egy konkrét személy kísértetét akarok megidézni, akkor legjobb esetben tanúja lehetsz egy kísértet -a valamikori illető lenyomata- megjelenésének, de szellemet nem idézhetsz csak úgy. A hagyományok szerint a szellem önálló létező, melynek megidézése igen bonyolult eljárás, és hosszadalmas előkészülettel jár. Én azt hiszem, hogy inkább csak te szeretted volna azt hinni, hogy valami történt.

Még valami: nem hiszem, hogy félteni kéne ettől, de csak óvatosan a szellemidézéssel. Senki sem szereti, ha ok nélkül zargatják.

2010. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem veszekedek veletek!És nem vagyok képmutató!
2010. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen persze, akkor én se vagyok ember :)
2010. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nicemoments - még hogy ráparancsolni és nem kell félni, neki nincs teste, neked meg van.

Jó kis prédaszöveg. Szeretem amikor olyanok írnak, akik azt hiszik a sötétség szellemivel való játszadozás írtó jó szórakozást. Egy elhunyt szelleme soha az életbe nem fog megjelenni, mindig egy démon az, aki felveszi az adott megidézett halott tulajdonságait stb.

A másik, hogy egy démonnak te mondhatod, hogy menjen be a palackba, kiröhög legjobb esetben. Sokkal nagyobb a hatalmuk a sötétség lényeinek mint nekünk embereknek. Ha azt hiszed, hogy pont te fogsz nekik parancsolni, akkor eléggé elvagy tájolva.

Ennyit akartam! Szóval nem jó játszani a "szellem" IDÉZÉSSEL, mert ezzel csak magad és a lelked ajtaját nyitod meg a démonok számára, akik ki is fogják használni!

2010. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
BOCSI CSAK ÉN VOLTAM,KIHOZTAM ANYUD SZOBÁLYÁBOL AZ ALSÓGATYÁMAT
2010. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát nem kellett volna szellemet idézni.persze ha ez tényleg szellem és nem vmi más(rosszabb)és a rossz szellemeket nem olyan egyszerű csaj úgy visszaküldeni.akármilyen démon lehet a házba.gyorsan szenteltessétek ki a házat és küldjétek el onnan de vmi olyan emberrel aki ért ehez.mert még csak nagyon bajt okoztok a végén.
2011. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!