Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehet vagy démon?

Szellem lehet vagy démon?

Figyelt kérdés
Nem rég a barátaimmal idéztünk egy szellemet.De nem jött össze nem történt semmi.Hát mit lehet tenni itt aludtak és este vagyis már majd nem másnap volt olyan hajnali 3 felé felébredtünk egy nevetésre inkább örült kacajra. Felkeltünk és lementünk a földszintre ahol a kályhában égett a tűz és egyre hangosabb volt a "nevetés" a kályhában egyre nagyobb tűz volt. Ekkor ki nyílott a bejárati ajtó és a tűz elaludt.Nem volt otthon senki és még csak fa se volt benn
2010. dec. 19. 18:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
52%
Fiam a kemény drogokkal csak óvatosan!
2010. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát csak annyi, hogy a szellemidézéssel csak óvatosan.
2010. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM AZ UTOLSÓ VÁLASZT AKI MEG NEM HISZ BENNE AZ MENJEN MÁSHOVA!
2010. dec. 19. 18:27
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem kályha valami más!! (erre lennék kíváncsi ja meg hogy ki/mi gyújtót be) !
2010. dec. 19. 18:53
 5/18 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez mi?
2010. dec. 19. 19:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis kell idézzetek csak mindenféle démont, szellemet,majd csak kinyír benneteket.Majd halálra rémültök tőlle!
2010. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én értelek ! Tudom mi ez. Nekem ugyan még nem sikerült idézni semmit, de nagyon sokat tudok a témában !


Ha neked sikerült, akkor jó úton jársz hogy legyen egy társad és szolgád. Figyelj ! Nem kell tőle semmi esetre félned, neked van tested neki meg nincsen, Ő fél tőled. Ilyenkor azt kell csinálni hogy valahogyan bele kell tenned egy palackba vagy dobozba. Valamilyen varázsigével pl, Panarcsolom menj be a palackba ! Ezek után már könnyű dolgod van mert sok mindent meg lehet vele csináltatni, csak be kell idomítani. Az idomításról bővebben itt olvashatsz http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1382..

2010. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsónak:Ez nem dzyín és amúgysem az Aladinban vagyunk!


Kérdezűnek:Szerintem démon!Mivel a démon "szereti" inkább a tüzet!A szellem eleve "fagyos" azért érzel hideg szelet ha egy szellem el megy melleted.Aki meg nem hiszi az minek ír?

2010. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocs *dzsín
2010. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!