Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Alkatraz tényleg tele van...

Alkatraz tényleg tele van rossz akaratú lelkekkel?

Figyelt kérdés
CSak mert olvastam valahol , és szeretném tudni hogy Ti erről mit tudtok
2010. dec. 16. 21:34
 1/6 anonim válasza:
53%
Nem, mert ma már nem működik benne börtön, megnyitották a turisták előtt. Szóval mostmár egy rossz akaratú lelket sem tartanak ott fogva. Ha olyanokkal akarsz találkozni, keress egy működő börtönt, pl. a Csillagot, ott vannak a legdurvább fickók. És egyikük se szellem. Mert olyanok nincsenek is.
2010. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok a helyek, ahol rossz dolgok történtek valahogy kellemetlen légkört árasztanak. De talán csak azért, mert tudomásunk van az ott történt dolgokról.

De mivel soha nem esik utamba az Alkatraz, nem tudhatom, milyen lelkek császkálnak arrafelé. :)

2010. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem vannak, ha már emberek nem "lakják" (mert használaton kívül van), valakinek hasznosítani kell, nem?

Odajárnak aludni, mint a lakatlan helyekre a hajléktalanok.

2010. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Mindent tudunk ! Nincsenek ott lelkek, csak úgy van építve, hogy az ultrahangot felerősíti és az félelmet kelt az emberben.
2010. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a ID discovery-n szokott menni egy Ghost lab(szellem labor) címü sorozat. abban a sorozatban van egy rész amikor az Alkatraz ba mennek. szerintem nézd meg ha van nálatok ID discovery szerintem elég durva hely. elég jó evp- ket is csináltak (remélem tudod mi az a evp :D) most Vasárnap lesz megint pont az a rész.



[link]


vasárnap (2010-12-19) 19:20 kor kezdődik szerintem nézd meg!!

2010. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
IGen tudom mi az az evp .... asszem a fehér zaj a hivatalos magyar neve :D na m1 , sajnos nincs olyan ID discoverym , úgy hogy ebből kimaradok .
2010. dec. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!