Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik Oumd nevű entitás...

Létezik Oumd nevű entitás bárhol,bármelyik vallási írásban?

Figyelt kérdés
A netes kereső csak valami külföldi webáruházat dobott ki.Egyébként ezt a "nevet" egy meditáció során "hallottam".Hátborzongató volt.

okt. 11. 21:10
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
75%

énem? Mérnökuram, nem értem.

Ja, hogy csak másfél pipád van? Akkor nyílván sok ostobaságot fecseghettél. Na ezt meg lehetne menteni egy öntörléssel és egy tisztalappal.


Nem érted a helyzet súlyosságát. Ha Oumd kiterjed, akkor elkezdődik az amit apokalipszisnek hívunk. Csírájában kell elfojtani mindezt.


Isten bocsássa meg nekem, hogy elküldtem neki azokat a lapokat. Pedig olyan jó trollkodásnak indult. Mindegy. A szó elszáll, de az íráés megmarad.

Hát tényleg istenséget szabadítottunk a világra.

Viszlát szabad akarat.

okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Igen, Oumd a kiterjedo asztralpenisz. 🤩
tegnapelőtt 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
34. Vicces fiú vagy. Nincs ilyen könyv. Tehát kamus vagy.
tegnapelőtt 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

41.

Ne légy nevetséges, itt olyanok is vannak, akik egy megaláztatás után (mert írt valami butaságot és én csak rávilágítottam), rászáll a nickemre és jön utánam mindenhová, direkt leminősítget (szakmailag hibátlan támogató válaszokat is!) és ne tudd meg, még arra is veszi a fáradságot, hogy egyszerre több loginnal nyomuljon. Normális?

Én meg csak nevetek rajta, ahogy nyomja az olvasási igazolásokat.

Gyerekes játékokkal nem foglalkozom, a tartalmat kell nézni, úgyhogy ilyen butaságokkal engem nem hatsz meg.

Van itt egy mániákus notórius is.

Ha egy kérdésnél megemlítem: az is lehetséges, hogy valami pszichiátriai vagy egyéb mentális probléma okozza a látomásokat (ami ugyebár teljesen logikus, ismert dolog).

Erre az illető (de csak mint olvasó, azaz hozzá sem szólt senki), rohamot kap és elkezd velem kötekedni. Ahol meglátja a nickem, leminősít. Méghozzá már tavaly óta (de nem notórius, persze...).

Ilyenekre hivatkozni, mint "hiteles mértékadó", vicc...

tegnapelőtt 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Csak meg szeretném köszönni, mert a kérdésed nagyon mély hatást tett rám a napokban. Úgy döntöttem könyvet írok, megírom Oumd történetét.


A könyv hátsó borítóján ez lesz olvasható:


DARCONOMIKON - Oumd kiterjedése


Lépj be egy időutazó epikus történetbe, ahol Oumd, egy bukott angyal, keresztülível négy különböző korszakon. Az ősi bibliai idők misztikus világától a középkori eretnekek mágiáján át, a digitális korszak információs forradalmáig, majd a jövő mesterséges intelligencia uralta távlataiba, Oumd mindvégig jelen van.


Minden fejezet egy új kalandot kínál, ahol Oumd eltérő formákban – angyalként, álomszerű entitásként, digitális tudatként és végül mesterséges testben – formálja az emberek sorsát és a világ fejlődését. Egy történet, amely a hűségről, az áldozathozatalról és a tudás hatalmáról szól.


Csatlakozz Oumdhoz, ahogy átlép korszakokon és dimenziókon, hogy végül beteljesítse küldetését és visszatérjen az angyalok közé. A "DARCONOMIKON - Oumd kiterjedése" egy lebilincselő olvasmány mindazok számára, akik szeretik a mitológiát, a történelmet és a jövő innovációit egyaránt.

tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
#45 remélem tudod hogy a könyvírás az évek kérdése. Kemény kitartás és sok energia ára, és nem árt hozzá némi tehetség is, de itt leginkább ott veszik el sok ember hogy az 500 ból 2 oldalt ír meg aztán feladja.
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
0%

Évek?

Ha megvan a szikra, akkor hónapok.

ha megvan az ötlet, megvannak a háttérismeretek, ha van némi kreativítás és segítség. Akkor nem évek, nem is hónapok, hanem hetek is elegendők. Persze attól függ, ki mennyi szabad idővel rendelkezik.


Ma még csak a vázlatok készültek. De az első mondat már akkor elkészűlt, amikor Oumd is elkészült.


Olyan inspirációs löketet váltott ki ez a 3-4 nap belőlem, amilyet még nem tapasztaltam.

Nem is húzom tovább az időt. Folytatom Oumd krónikájának elkészítését.


S lám kérdező! Az a 4 betű, amit hallottál : Oumd

Életre fog kelni és kiterjed.

tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
És ha Oumd részesedést kér?
tegnap 23:14
 49/53 anonim ***** válasza:
A szexualis energia a teremto energia. Tehat ha szeretnetek Oumdot minel nagyobb energialenykent letrehozni, szukseges a penisetek modszeres es rendszeres ingerlese, majd a vegen az energia Oumbdba iranyitasa.
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

A részesedést megálmodjuk, de abból indulj ki, hogy alig olvasnak.


Utolsó! A Kérdező kérdez. Én írom a könyvet, mások mást csinálnak, te pedig csak verd a f.szodat!

tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!