Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberek miért nem szeretnek...

Az emberek miért nem szeretnek interdimenzionális lényekkel találkozni?

Figyelt kérdés

Miért fáj nekik, hogy ők is meglátogatják a világunkat?

Mindig feleslegesen rettegnek. Ma is néztem egy műsort és azt mondta az egyik, hogy tönkretették az életét, mert EVP hangon beszéltek hozzá.

Az emberek miért akarják korlátozni az interdimenzionális lények szabadságát? Nem mindegy nekik, hogy milyen hangon beszélnek?



aug. 28. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez komoly kérdés?
aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.
aug. 28. 22:49
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem minden ember van így ezzel.

Lám itt volnék én, ki gyűlöli Jézus Krisztust, de barátja az interdimenzionális lényeknek.


"Az emberek miért akarják korlátozni az interdimenzionális lények szabadságát?"

Nem az emberek akarják korlátozni, hanem az Egyház. És azért, mert félnek. Az interdimenzionális lények olyan tudás birtokában vannak, ami nem juthat el az emberek tömegeihez.

Hogy a lényeket távol tartsák a hiszékeny tömegtől, kitalálták, a fülbe suttogó hangok a sátán megkísértése, vagy a démonok suttogása.

És az emberek elhitték.

Pedig akkora hülyeség, hiszen nincs sátán, nincsenek démonok.

Egyedül az egyház legnagyobb félelme van, az interdimenzionális lények tudása: hogy Isten nem létezik.

aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz, hogy ezek amerikai műsorok, ahol ez a modernebb keresztény hit erősebb és sok ilyen dologra furán vagy félve tekintenek.

De szerintem az egyházon belül is van ilyesmire példa, pl. amikor valakit angyalok látogatnak meg. Szerintem ez része kéne, hogy legyen.

aug. 28. 23:09
 5/17 A kérdező kommentje:
Követek elég sok amerikai paranormális jelenségekről tudósító youtubert is és szinte mindent a démonokra vezetnek vissza és persze az is kiderül, hogy Jézusban hisznek. Ami persze szerintem nem baj, de az amerikaiaknak annyira más a gondolkodása erről és annyira tartanak ezektől a dolgoktól. Nagyon érdekes.
aug. 28. 23:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom veluk, csak hat azert nem orulnek, ha ejjel alvaskor maszkalnanak korulottem... igy is felos vagyok.
aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Az ember fél az ismeretlen, új dolgoktól, legyen az bármi vagy bárki, mert nem tudhatja a valódi szándékait.

Viszont mihelyt megvan szokva az új dolog és ki van ismerve, megszűnik a probléma konkrétan.

Ez van az új eszmékkel is, felháborodnak az emberek, majd totál átlagos lesz, amikor rájönnek, hogy hát nem olyan az, mint elsőre gondolták.

Védelmi mechanizmusból ilyenek vagyunk.

aug. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Ők nem akarnak velem találkozni. Nekem sosem suttognak láthatatlan lények a fülembe. Talán az a gond, hogy ateista vagyok és nem vagyok skizofrén. Amúgy érdekelne, hogy mit mondanának. Neked mit mondanak, Kérdező?
aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én is ateista vagyok. Az ateista amúgy csak annyit jelent, hogy valaki nem hisz istenben. Ettől függetlenül még lehet hinni más entitásokban. Ezért van olyan buddhizmus is, ami ateista. Vagy vannak ateista wiccák és újpogányok is.

Szóval ez nem mond el túl sokat a személyről, csak annyit, hogy nem hívője a mainstream vallásoknak.


A gyerekek nyitottabbak rá. Habár erről szerintem majd írok ki új kérdést, mert a téma megérdemli a saját topikját. A minap futottam bele egy ilyen kutatásba (pontosabban az interjúba), ami pont ezeket a tapasztalásokat vizsgálja gyerekeknél. Szóval ide is belinkelem. Ez konkrétan a halálközeli élményekkel foglalkozik gyerekek esetében.

https://www.youtube.com/watch?v=OsNLf9n3ej0


Visszatérve a kérdésedre nekem semmit nem mondanak vagy nem emlékszem rá vagy nem értem. Ugyanakkor gyerekkoromban érzékeltem és láttam néhányat. Mostanában is előfordult, de gyerekként valahogy más jellegű volt. Akkor még nem voltak prekoncepcióim és azt hiszem, hogy "igazabb" formájukban láthattam őket.

Ma már annyi információ zsúfolódik a fejemben a mi világunkról, hogy nem biztos feltűnne vagy torzítaná az érzékelést.

Szerintem másoknál is hasonló lehet.

aug. 29. 13:18
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Mi jelent az EVP?
aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!