Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberek miért nem szeretnek...

Az emberek miért nem szeretnek interdimenzionális lényekkel találkozni?

Figyelt kérdés

Miért fáj nekik, hogy ők is meglátogatják a világunkat?

Mindig feleslegesen rettegnek. Ma is néztem egy műsort és azt mondta az egyik, hogy tönkretették az életét, mert EVP hangon beszéltek hozzá.

Az emberek miért akarják korlátozni az interdimenzionális lények szabadságát? Nem mindegy nekik, hogy milyen hangon beszélnek?



aug. 28. 22:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
aug. 29. 16:19
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

Oké. Annyit tudok erre az egészre reagálni, hogy biztosan léteznek földönkívüliek és gondolatban kommunikálnak velünk ha meglátogatnak minket.

Az ember természetesen fél mert nagyon buta, de mivel nem mindegyik földönkívüli fejlettebb szinten van így ők is ugyanúgy félnek az idegentől, pl. tőlünk, vagyis kölcsönös a félelem.


Egyébként én úgy tudom, hogy nem az összes "ítike" angyalka, vannak olyanok akik ártani akarnak az embereknek. Sőt némelyik közöttünk jár napi szinten.


Általában akik elrabolják az embereket azok vizsgálatokat csinálnak, szexuális közösülésekre kerül sor és chipeket raknak az emberekbe, hogy megfigyeljék hogyan viselkedünk, mennyit fejlődtünk.


Sőt olyasmire is bukkantam, hogy bár az ember ide született, a lénye ufó és segíteni jött az emberiségnek mert annyira buták vagyunk, le vagyunk maradva.


Most, hogy ebből mi igaz csak az tudja akinek már volt élménye marsi lakókkal, vagy más csillagrendszerekből valóakkal.


Mindenestre az USA elismerte, hogy léteznek.

aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A földönkívüliekről sokat nem tudok, de azt hallottam, hogy érdeklő őket a test és lélek kapcsolata.
aug. 29. 16:49
 14/17 A kérdező kommentje:
*érdekli
aug. 29. 16:49
 15/17 anonim ***** válasza:
13%

"Az ember természetesen fél mert nagyon buta"

"Egyébként én úgy tudom, hogy nem az összes "ítike" angyalka, vannak olyanok akik ártani akarnak az embereknek. Sőt némelyik közöttünk jár napi szinten."

Igen, azert felunk, mert nagyon butak vagyunk. 😆😆 No komment... be kene tenni teged egy ragadozo izeltlabuakkal, hullokkel teli sotet csatornaba, aztan ha rettegsz, az csak azert van, mert nagyon buta vagy (segitek: a felelem eletoszton).

aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

#15


Miért vagy megsértődve? Én is emberből vagyok. Nem vagyok kivétel ha attól jobban érzed magad. De akkor is tuti, hogy az emberiség óriási ostoba. Hiába a technológia, média, bármi akkor se fejlődtünk semerre. Még azt sem tudjuk, hogy az univerzum véges vagy végtelen. Még a legközelebbi bolygóra sem jutottunk el, a piramisokat nem tudjuk felépíteni pedig minden eszköz meg van hozzá. Az ember gyarló, sőt rossz. Többet ér a pénz, hatalom mint a béke és egymáson való segítségnyújtás. Pont emiatt vagyunk buták is.

aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%

Bármi a válasz itt úgy is mindenki le lesz pontozva...

Szóval...

aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!