Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik Oumd nevű entitás...

Létezik Oumd nevű entitás bárhol,bármelyik vallási írásban?

Figyelt kérdés
A netes kereső csak valami külföldi webáruházat dobott ki.Egyébként ezt a "nevet" egy meditáció során "hallottam".Hátborzongató volt.

tegnapelőtt 21:10
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem,ahogy ez elhangzott,azonnal megszakítottam a kapcsolatot,mert annyira valóságos volt és nem hasonlított semmilyen élőlényre,hogy úgy éreztem,így a biztonságos.
tegnap 00:06
 12/31 anonim ***** válasza:
tegnap 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Amúgy a tudatalattidból böfögnek fel félelem formájában, ahogy tudatosul, főleg a kezdeti időszakban, később már nem ahogy tisztul, de nekem is voltak olyanok hogy "horror", csak bevillant "pákk!", még megijedni se volt időm, meg olyan sikoly hogy összefostam magam! Szóval nyugi, vannak ilyenek, nagyrészt belőled jön.
tegnap 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem vagy földelve, nem működik a gyökércsakrád, annál jobban, annál kontrollálatlanabb. Próbálj ne keresztbe tett lábbal meditálni, a talpad érintse a földet hogy meglegyen a földdel való kapcsolat.
tegnap 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Grimfox ***** válasza:
Ez esetben nem biztos hogy a nevét mondta. Eléggé hasonló ez a szó az Aum/Ohm mantrához. Nincs rá lehetőség, hogy valakit mantrázás közben észleltél távolról? Lehet hogy csak egy részét hallottad.
tegnap 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem olyan volt, mintha megérintette volna a fejedet a kezével?
tegnap 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nem olyan volt.És nem hiszem,hogy mantrát hallottam.És utána két dologra gondoltam.Hogy emberi hang hallatán az agyunk tudat alatt azonnal beazonosítja,hogy ezt a hangot emberi tüdő és torok képezte.Nos,ez akkor elmaradt,és azonnal tudtam,hogy ez nem emberi lénytől jött.És ez döbbenetes volt.A másik,ha ezt az agyam generálta,hihetetlenül jó munkát végzett.
tegnap 07:16
 18/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Ez is egy jó kérdés, amit fel lehet tenni a mesterséges intelligenciának, mivel neki nagyobb rálásáta:

Is there a spiritual or religious entity called Oumd?

Rövidítem a választ: "tudomásom szerint nincs", így mondta.

tegnap 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
tegnap 10:51
 20/31 anonim ***** válasza:
59%
Hát véleményem szerint ezt az agyad generálta, nem hinném, hogy akármi földöntúli élőlény létezne. Rengetegen próbálkoztak feldűhíteni démonokat... nos , nem történt semmi. De ezektől simán megőrülhetsz aztán go diliház. Inkább tanulj, fejleszd az agyadat, minthogy rombold ezekkel a baromságokkal. Sokan az alvásparalazíist is ide sorolták, de láss csodát tudományosan bizonyítva lett, nekem is volt számtalanszor, mostmár meg se ijedek tőle, felőlem maga a sátán is jöhet, tudom, hogy csak képzelet az egész.
tegnap 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!