Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik Oumd nevű entitás...

Létezik Oumd nevű entitás bárhol,bármelyik vallási írásban?

Figyelt kérdés
A netes kereső csak valami külföldi webáruházat dobott ki.Egyébként ezt a "nevet" egy meditáció során "hallottam".Hátborzongató volt.

tegnapelőtt 21:10
1 2 3 4
 1/31 Krampusz1 ***** válasza:
75%

Mindenféle nevű van, millió számra vannak, és nem is mindegyik választott magának - vagy rendelkezik névvel.

Alázd le, ha újra jön, mondd hogy te Pukkancsnak fogod hívni, majd ebből megérti hol a helye.

tegnapelőtt 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ez alátámaszthatja azt, amit a múltkor hallottam, hogy a meditáció kaput nyithat a nem kívánatos entitásoknak és ezért jobb, ha nem meditálsz...
tegnapelőtt 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megítélni a szándékát.A hátborzongató az volt,hogy a nevét olyan hangon ejtette ki,ami annyira idegen volt bármilyen embertől,hogy fel sem tudom idézni.
tegnapelőtt 22:00
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Valszeg az egy dmon volt, ha ilyen rossz érzést váltott ki belőled, én a helyedben sürgősen felhagynék a meditálással, de lehet hogy már késő....
tegnapelőtt 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
A meditalasnak jó a reklámja, de nagy szívás is lehet a vége.
tegnapelőtt 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Miert kellene lealazni, te normalis vagy 1-es?? A te fajtad miatt tart itt az emberisegg...
tegnapelőtt 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Krampusz1 ***** válasza:
81%

Amikor hívás nélkül bejelentkezik egy entitás, és félelmetes, nyomasztó, akkor az a negatív oldal beköszönése.

Több helyes dolgot is lehet tenni, a t eljesség igénye nélkül:

- pozitív szellemi létezőt hívni, és segítséget kérni, pl Jézus, Mihály, vagy a gyakorló útjának mesterei, stb

- figyelmen kívül hagyni

- polarizáció vesztést okozni neki, és ellehetetleníteni (ez volt a javaslatom, félig viccesnek szánva)

- beszélgetni vele (nem javaslom)

- stb, tanult technikák, mantrák,

Ha normális lennék, szerinted itt olvasgatnék?!

tegnapelőtt 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Oké.Lehet,hogy közvetett módon én hívtam,de annyira semleges volt,hogy nem éreztem semmit vele kapcsolatban.Aztán elzárkóztam tőle,mert nem vagyok kalandozó típus.Aztán felidéztem mennyire idegennek,nem emberinek tűnt,és ez okozott borzongást.Sorry,ha az elején pontatlanul fogalmaztam.
tegnapelőtt 23:41
 9/31 Grimfox ***** válasza:
67%

Az hogy megszólal valamilyen szellem, ami nálad nagyobb(nagyobb szellemi erővel rendelkezik), és ez téged "megüt", az nem meglepő. Még teljesen jószándékú szellemek esetén is előfordulhat. Csak egyszer tapasztaltam ilyet, engem is eléggé megrázott, de nem volt benne semmi rosszindulat.

Ha valami rosszindulatú lenne, nem mondaná meg a nevét. A rosszindulatú dolgok igyekeznek kevés támadható felületet adni. Ha tudod a nevét, akkor tudod azonosítani, fel tudod magadban idézni, könnyebben tudsz rá hatni.

A szellem mondta, hogy ez a szó a neve?

tegnapelőtt 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

"- beszélgetni vele (nem javaslom)"


Mondani neki hogy "Szevasz Dobozos!"

tegnap 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!