Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi? Szellem? Megőrülök!

Ez mi? Szellem? Megőrülök!

Figyelt kérdés

3 éve költöztünk ebbe a házba, akkor voltam 13 éves. Örököltük, mamám testvére és a felesége lakott itt, a nő 2002-ben, a férfi 2006-ban halt meg. A másik lakásunkban nem történt ilyen, pedig a kisebbek, azt mondják, hajlamosabbak erre. Nem hittem sosem a szellemekben, de aztán a saját bőrömön kezdtem megtapasztalni furcsábbnál furcsább dolgokat.

1, Nagyon sokat vagyok itthon egyedül, nappal mindig, éjjel egy héten 2x-3x. Tél volt, nem este, olyan 45, de már sötét volt. Emlékszem egész délután az ágyban feküdtem, ugyanis téli szünet volt, néztem a tévét. Elkezdtem fázni, így átmentem egy takaróért anyuék szobájába. Amit út közbe láttam... sosem felejtem el. Nyitva volt a fürdőszobaajtó, és égett a villany. Nagyon megijedtem, ugyanis én egész nap nem voltam bent, anyu, mikor elment, lekapcsolta, mert mikor wc-re mentem pár órával korábban, a fürdőajtó be volt csukva, a lámpa sem égett. Ahogy megláttam, a vérnyomásom 200ra, rohantam vissza a szobámba, be az ágyba. Ki nem mozdultam, amíg apa haza nem jött. Ő kapcsolta le.


2, Nyár volt, dinnyét ettem. Szintén egyedül voltam otthon. Mikor végeztem, a tálcát, aminek egyébként 3-4 centis pereme van, a konyhapultra raktam, a kés a tálcán volt. Bejöttem, gépeztem, egyszer csak hallok egy csörömpölést. Leesett a kés. A peremes tálca közepéről, a pult hátuljáról ( betoltam a falig.) Szintén ájulás közeli állapot, nem is mentem ki. Apa vette fel a kést, kb 2 órával később, ahogy hazajött.


3, A papám, akit nagyon szerettem, 5 éve halt meg. Sosem álmodtam vele, de nyáron, végig 2 hónapig csak róla, arra ébredte, hogy ráz a hideg, sírok, remegek, ordítok. lyan volt, mintha a szoba sarkából figyelne, nem mertem az ágyon befelé fordulni, nehogy mögém lépjen. Nappal is féltem, remegtem, magam körül forogva közlekedtem, mert olyan volt, mintha... ott lenne és bántani akarna. Az álmomban is bántott mindig. Szinte éreztem, hogy itt él velünk a 2 hónap alatt. Ez most, kb. 1,5 hónappal ezelőtt szűnt meg.


Ezen kívül még rendszeresen visszatérő dolgok: mintha jönne valaki haza, bedugja a bejáratiajtóba a kulcsot, elfordul, és nyílik az ajtó. De 2-3 perc úmlva sem lép be senki. Ilyenkor már nem egyszer fordult elő, hogy kimentem, és sehol senki. De éreztem, mintha lett volna ott valaki, így támadópózban néztem be a wc-be, mosdóba, spejzba és anyuék szobájába. De semmi. Ez már vagy 10x előfordult. Ezen kívül, szintén töbszörösen megtörtént, mivel emeletes házban lakunk, az egész ház berezonálhat ha valaki elsétál a folyosón, vagy a nappaliban, konyhában. Biztos tudjátok mire gondolok. E nagyon sokszor előfordul, mikor a én szobámban vagyok, a mellettem lévő nappaliból hallom a lépteket, mikor a nappaliban dvd-zem ( általában este szoktam, sötétben) akkor az enyémből. És már szinte várom, hogy jöjjön valaki, mikor tisztában vagyok vele, hogy nincs ott senki. De akkor is van! És a legdurvább, amitől engem a legjobban ráz a hideg: csak éjjel hallom, hogy a konyhafiókot húzogatja valaki, akadásig, és olyankor az evőeszközök összecsörrennek. Félelmetes. És akkor is hallom ugyan úgy, amikor egyedül vagyok éjjel.


Néhány nappal ezelőtt a wc-n voltam, és kikukucskáltam a kulcslyukon. Égett a villany a konyhában, ez nem is nagy dolog, né kapcsoltam fel. Mozgolódást láttam, pedig szintén egyedül voltam. Nagyon megijedtem.


Valamint múltkor álmomban az történt, hogy egy gyilkos rám támad, és megvágja a karom. Arra ébredtem, hogy iszonyatosan ég, mar, fáj a karom, pont ott. Reggel, mikor kelek fel, a bal kezemen csaknem egy 20-25 centis vágás van.


Szerintetek szellem? Mit akarhat? Anyuék nem hisznek nekem,azt mondják, hülye vagyok... Nem kitaláció, nagyon félek, kezdek megőrülni, kérlek esztelen kommentektől kíméljetek!


15/L


2010. nov. 1. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
29%
Látom fáj az igazság... :(
2010. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim válasza:
86%
Szia,én vagyok,aki írta,hogy a pszichiátrián kötöttem ki.Szóval lehet magyarázni abból a szempontból,hogy hiszek az ezotériába,akkor azt mondhatom,hogy valami nincs rendben veled lelkileg,valószínűleg alacsony energiaszinten mozogsz,különben nem félnél e negatív jelenségektől.Aki nem hisz,az magyarázhatja úgy,hogy kikészültél idegileg és az agyad generálja ezeket az ijesztő dolgokat.Teljesen mindegy,hogy mivel magyarázzuk,egy a lényeg,segítségre van szükséged.Ezeket a dolgokat magadban kell helyre tenni,nézz magadba,mi a problémád,mert valaminek lennie kell,rá kell jönnöd és változtatni kell rajta.Esetleg beszélhetnél pszichológussal,én annó a nők lapja caffén beszélgettem egy pszichológus nővel és sokat segített,sajnos nekem gyógyszerre is szükségem volt,mert annyira féltem,hogy aludni sem bírtam,de sajnos a gyógyszer sem megoldás,magunkba kell rendbe tenni a dolgokat!
2010. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
mint írtam, vannak barátaim. jelenleg is egy buliba készülök, 20 barátom lesz ott... egyébként a 32 kommentből 2en nem hittek nekem, ez aztán a mindenki! ...
2010. nov. 5. 17:24
 44/61 anonim ***** válasza:
86%

sziasztok ! nagy kär hogy nincsenek nick-nevek és nem tudjuk egymäst megszolitani !

nagyon sajnälom,hogy egy ilyen hsz. primitiv beszoläsra késztet valakit ! akinek nem tetszik a beiro szövege lépjen tul,de sértegessük egymäst !

vajon mitöl szänalmas egy ilyen levél ?miért kell ilyet irni ? akär igaz a sztori, akär nem !!

ugyanaz: utazom a villamoson ,tömeg van,véletlenül meglököm a mellettem ällot,és ö teljes eröböl megtaszit...

méregböl !!!miért ? mert gondja volt a munkahelyén, a csalädban stb !!

0 tolerancia van mostansäg !

igenis vannak paranormälis dolgok...ha csak fizikälis dolgoknak hinnénk...akkor minek a lélek ? és a lélekgyogyäsz ?

tehät léteznek megmagyaräzhatatlan dolgok,egy a lényeg

félni nem kell,mert fizikai ärtalmat nem okoznak...a lelki meg töled függ....

2010. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
54%
Én elhiszem, hogy problémád van, de lehet, hogy csak rettegsz vamitől, és nemla akarod hogy bekövetkezzen ezért képzelsz ilyeneket. Egyébként az sem kizárt hogy valamilyen rágcsáló, vagy egér van a házban, gondolj csak bele: le tudja lökni a kést (amin ráadásul kajamaradék volt); mozogni is tud, lehet hogy az árnyékát láttad mozgásnak; és ugy gyakran van olyan hogyha álmunkban fizikai dolgot érzünk az valóban megtörténik velünk, vagyis lehet, hogy a rágcsáló harapott meg! És a szüleidet próbáld meg meggyőzni ha nem akarod egyedül érezni magad! De mindenképp kérj segítséget, vagy pedig próbáld elfelejteni az egészet, hátha sikerül,de mondom ha nem kérj segítséget vkitől!
2010. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarlak, akartalak bántani. De készülj fel, hogy a mai világban ilyeneket fogsz kapni...
2010. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

hát ilyenek történtek velem is!

irj privit és megbeszéljük.érdekes a leirásod,aszem sejtem mi lehet mögötte.

2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
77%
na, működött a szentelt víz? mert az én ötletem volt ám... én írtam le legelőször, engem illet minden érdem érte
2010. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim válasza:
49%
az almoknak nem kelll nagy feneket keriteni mert azok cs a kepzelet szulemenye az almaidta nem te iranyitod en mindig huesegeket almodok vampirokrol meg ien scifi dolgokat..szal sztem az almoktol ne ijedj meg de a tobbi attol mar igen..
2010. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
74%
azt,hogy alacsony energia szinten mozog attol van olyan szellem aki bátnja a nagyobb energia szintüt is. Nekem magasabb az energia szintem mivel kristály vagyok, és engem is megakar ölni egy férfi szelleme de nincs ilyen sulyos a dolgog mint itt,eddig fojtogatás és ágyba nyom lefele hajnal 2 és 3 között
2010. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!