Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi? Szellem? Megőrülök!

Ez mi? Szellem? Megőrülök!

Figyelt kérdés

3 éve költöztünk ebbe a házba, akkor voltam 13 éves. Örököltük, mamám testvére és a felesége lakott itt, a nő 2002-ben, a férfi 2006-ban halt meg. A másik lakásunkban nem történt ilyen, pedig a kisebbek, azt mondják, hajlamosabbak erre. Nem hittem sosem a szellemekben, de aztán a saját bőrömön kezdtem megtapasztalni furcsábbnál furcsább dolgokat.

1, Nagyon sokat vagyok itthon egyedül, nappal mindig, éjjel egy héten 2x-3x. Tél volt, nem este, olyan 45, de már sötét volt. Emlékszem egész délután az ágyban feküdtem, ugyanis téli szünet volt, néztem a tévét. Elkezdtem fázni, így átmentem egy takaróért anyuék szobájába. Amit út közbe láttam... sosem felejtem el. Nyitva volt a fürdőszobaajtó, és égett a villany. Nagyon megijedtem, ugyanis én egész nap nem voltam bent, anyu, mikor elment, lekapcsolta, mert mikor wc-re mentem pár órával korábban, a fürdőajtó be volt csukva, a lámpa sem égett. Ahogy megláttam, a vérnyomásom 200ra, rohantam vissza a szobámba, be az ágyba. Ki nem mozdultam, amíg apa haza nem jött. Ő kapcsolta le.


2, Nyár volt, dinnyét ettem. Szintén egyedül voltam otthon. Mikor végeztem, a tálcát, aminek egyébként 3-4 centis pereme van, a konyhapultra raktam, a kés a tálcán volt. Bejöttem, gépeztem, egyszer csak hallok egy csörömpölést. Leesett a kés. A peremes tálca közepéről, a pult hátuljáról ( betoltam a falig.) Szintén ájulás közeli állapot, nem is mentem ki. Apa vette fel a kést, kb 2 órával később, ahogy hazajött.


3, A papám, akit nagyon szerettem, 5 éve halt meg. Sosem álmodtam vele, de nyáron, végig 2 hónapig csak róla, arra ébredte, hogy ráz a hideg, sírok, remegek, ordítok. lyan volt, mintha a szoba sarkából figyelne, nem mertem az ágyon befelé fordulni, nehogy mögém lépjen. Nappal is féltem, remegtem, magam körül forogva közlekedtem, mert olyan volt, mintha... ott lenne és bántani akarna. Az álmomban is bántott mindig. Szinte éreztem, hogy itt él velünk a 2 hónap alatt. Ez most, kb. 1,5 hónappal ezelőtt szűnt meg.


Ezen kívül még rendszeresen visszatérő dolgok: mintha jönne valaki haza, bedugja a bejáratiajtóba a kulcsot, elfordul, és nyílik az ajtó. De 2-3 perc úmlva sem lép be senki. Ilyenkor már nem egyszer fordult elő, hogy kimentem, és sehol senki. De éreztem, mintha lett volna ott valaki, így támadópózban néztem be a wc-be, mosdóba, spejzba és anyuék szobájába. De semmi. Ez már vagy 10x előfordult. Ezen kívül, szintén töbszörösen megtörtént, mivel emeletes házban lakunk, az egész ház berezonálhat ha valaki elsétál a folyosón, vagy a nappaliban, konyhában. Biztos tudjátok mire gondolok. E nagyon sokszor előfordul, mikor a én szobámban vagyok, a mellettem lévő nappaliból hallom a lépteket, mikor a nappaliban dvd-zem ( általában este szoktam, sötétben) akkor az enyémből. És már szinte várom, hogy jöjjön valaki, mikor tisztában vagyok vele, hogy nincs ott senki. De akkor is van! És a legdurvább, amitől engem a legjobban ráz a hideg: csak éjjel hallom, hogy a konyhafiókot húzogatja valaki, akadásig, és olyankor az evőeszközök összecsörrennek. Félelmetes. És akkor is hallom ugyan úgy, amikor egyedül vagyok éjjel.


Néhány nappal ezelőtt a wc-n voltam, és kikukucskáltam a kulcslyukon. Égett a villany a konyhában, ez nem is nagy dolog, né kapcsoltam fel. Mozgolódást láttam, pedig szintén egyedül voltam. Nagyon megijedtem.


Valamint múltkor álmomban az történt, hogy egy gyilkos rám támad, és megvágja a karom. Arra ébredtem, hogy iszonyatosan ég, mar, fáj a karom, pont ott. Reggel, mikor kelek fel, a bal kezemen csaknem egy 20-25 centis vágás van.


Szerintetek szellem? Mit akarhat? Anyuék nem hisznek nekem,azt mondják, hülye vagyok... Nem kitaláció, nagyon félek, kezdek megőrülni, kérlek esztelen kommentektől kíméljetek!


15/L


2010. nov. 1. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
nem kitaláltam, és szellem sem vagyok szerintem :D a vágás nem vérzett, csak karcolás volt. szenteltvizet kipróbálom. köszi.
2010. nov. 1. 19:18
 22/61 A kérdező kommentje:
nem olvasok semmit, nem nézek semmit, soha nem érdekelt a téma, betegnek tartom az ilyen könyveket, filmeket, és nem unatkozom, sportolok, olvasok, barátaimmal eljárok, gitáróráim vannak, minden nap csinálok valamit.
2010. nov. 1. 19:21
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,bár lehet nincs igazam,szellemek akkor léteznek ha hiszel bennük.

Minél inkább elhiszed,hogy léteznek annál inkább vannak.

-NE félj,én ne foglalkozz az ilyen dolgokkal,mintha nem történe semmi.

-Hogyha elkezdel szentelt vizel foglalkozni,akkor jelzed,hogy félsz tőlük,és még inkább lesznek.És te még inkább beképzeled,és végül nem lesz kiut.

Szóval szedd össze magad, ne félj és nézz szembe velük.

Nálunk is történek elég durva dolgok, de nem adok nekik jelentőséget.És jól megvagyok.

sok sikert :)

2010. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyedül vagy otthon, akkor nappal kapcsolj be valami zenét, jó hangosra, hogy ne hallj senkit. Este pedig, tegyél be 1-2 számot nagyon halkan, amin tudod hogy tuti elalszol, esetleg nappal tornázz, járj ki futni, igy el fogsz fáradni, és este fogsz tudni rendesen aludni. De ez lehet valami betegség is, pl:skizofrénia, vagy csak egyszerűen paranoia. Javaslom, hogy szentelt vizzel hintsd meg a házatokat, minden szobát, minden sarkot. Vagy hivj egy médiumot, mert ha ez igaz, akkor ez már nem vicc. Vagy menj pszihológushoz, ő mindig segiteni fog neked, meghallgat, hisz neked.
2010. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
54%

Én szivesen segitek, de én nem nagyon hiszek az ilyenben.

AZ ÉLŐ BÁNTHAT, DE A HALOTT MÁR NEM.

Hány olyan esetet hallsz a tv-ben, hogy ezt meg ezt szellem ölte meg, vagy ilyenek. Egyet sem.

2010. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
69%

szerintem menj elmeorvoshoz, nem hülyeség vele lehet beszélgetni, és ő rájön, ha van valami mély érzelmi sebed ami miatt ez lehetséges, de én elköltöznék....


Édesanyádék pedi ne is haragudj rosszlu mondják emrt nem te vagy hanem ők a hülyék ha nem hisznek neked

2010. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim válasza:
61%
Én nagyon is hiszek neked mert velem is furi dolgok történek nekem a barátnőm a pchihulógusom vele is folyton furcsa dolgok történtek és ő most próbál megmagyarázni mindent racionálisan
2010. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) bár nemhinném, hogy elmebeteg vagyok :D
2010. nov. 3. 21:13
 29/61 anonim ***** válasza:
50%
Szellemek nincsenek te buta tuti van magyaràzata am te nem vagy véletlenül dombòvàri? Me nagyon ismerös vagy ha dvàri vagy irj privàtban am énis voltam ugy h vérzö fejjel ébredtem de mint kiderült csak megfejeltem a mellettem lévő éjjeli szekrényt de nem ébredtem fel rà meg azt àlmodtam h pòk màszik a làbamon es arra ébredtem h odacsaptam eggyet és télleg ott volt egy pòk! Amugy vannak nagyon jò pszihiàterek akik tudnak segiteni denekem is leirhatod a dolgokat avgy vki közeli ismerössel beszélgess el rola akkor jobb lezz!:D 15/F
2010. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
nem vagyok dombóvári, kecskeméti vagyok :D
2010. nov. 3. 22:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!